Підписуйтесь на нас:

ЧЕМПІОНАТ ЖО м. ЖИТОМИР (ІV)

Турнірна таблиця Плей-офф Результати Відео Команди Гравці Арбітри Хронометрист

Група A

І В Н П Г О
1 ФСК "Роял Сіті" 18 16 0 2 82:35 48
2 FC Fathers Yard 18 11 1 6 78:40 34
3 ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 18 11 0 7 71:40 33
4 ФК "Пак-Трейд" 18 11 0 7 59:46 33
5 Infopulse 18 7 2 9 33:46 23
6 Еріда 18 5 1 12 41:66 16
7 ЖОДЮСШ " Юність" 18 0 0 18 1:92 0

Група B

І В Н П Г О
1 ФК "Пулини" 18 13 1 4 93:41 40
2 ФК Стратегія 18 11 2 5 72:35 35
3 ФК Стимул 18 11 0 7 76:60 33
4 ФК Кодня 18 10 2 6 65:51 32
5 ФК "Альянс-Освіта Feron" 18 7 2 9 41:42 23
6 ФК "ПРОМЕТЕЙ" 18 6 0 12 35:53 18
7 ФК "Меркурій" 18 1 1 16 38:138 4

2-й Play Off етап

1-й Play Off етап

Тур Final
24.04.2021 ФОК ФК "Пулини" 6:4 ФСК "Роял Сіті"
Тур Final
24.04.2021 ФОК ФК Стратегія 3:1 FC Fathers Yard
Тур 21
Група A
11.04.2021 ФОК FC Fathers Yard 5:1 ФК "Пак-Трейд"
10.04.2021 ФОК ФСК "Роял Сіті" 5:4 Еріда
10.04.2021 ФОК Infopulse 5:0 ЖОДЮСШ " Юність"
Група B
11.04.2021 ФОК ФК Стимул 4:5 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
10.04.2021 ФОК ФК "Меркурій" 3:12 ФК "Пулини"
10.04.2021 ФОК ФК "Альянс-Освіта Feron" 0:0 ФК Стратегія
Тур 20
Група A
04.04.2021 Динамо Еріда 5:0 ЖОДЮСШ " Юність"
04.04.2021 Динамо Infopulse 2:1 ФК "Пак-Трейд"
04.04.2021 Динамо ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 3:6 FC Fathers Yard
Група B
04.04.2021 Динамо ФК "Альянс-Освіта Feron" 2:1 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
04.04.2021 Динамо ФК "Пулини" 1:3 ФК Стратегія
04.04.2021 Динамо ФК Кодня 7:4 ФК Стимул
Тур 19
Група A
03.04.2021 Динамо Еріда 1:3 ФК "Пак-Трейд"
03.04.2021 Динамо ФСК "Роял Сіті" 3:2 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
03.04.2021 Динамо FC Fathers Yard 5:0 Infopulse
Група B
03.04.2021 Динамо ФК "Пулини" 4:0 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
03.04.2021 Динамо ФК "Меркурій" 5:9 ФК Кодня
03.04.2021 Динамо ФК Стимул 4:3 ФК "Альянс-Освіта Feron"
Тур 18
Група A
28.02.2021 Динамо ЖОДЮСШ " Юність" 0:5 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
28.02.2021 Динамо Еріда 0:0 Infopulse
28.02.2021 Динамо ФСК "Роял Сіті" 4:1 FC Fathers Yard
Група B
28.02.2021 Динамо ФК "Пулини" 3:0 ФК "Альянс-Освіта Feron"
28.02.2021 Динамо ФК Стратегія 6:3 ФК Кодня
27.02.2021 ФОК ФК "Меркурій" 2:9 ФК Стимул
Тур 17
Група A
21.02.2021 Динамо FC Fathers Yard 5:3 Еріда
20.02.2021 ФОК ФК "Пак-Трейд" 7:5 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
20.02.2021 ФОК ЖОДЮСШ " Юність" 0:5 ФСК "Роял Сіті"
Група B
21.02.2021 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 2:5 ФК Кодня
21.02.2021 Динамо ФК Стимул 1:9 ФК "Пулини"
21.02.2021 Динамо ФК Стратегія 4:1 ФК "Меркурій"
Тур 16
Група A
14.02.2021 Динамо ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 3:1 Infopulse
14.02.2021 ФОК ЖОДЮСШ " Юність" 0:5 FC Fathers Yard
13.02.2021 Динамо ФК "Пак-Трейд" 1:3 ФСК "Роял Сіті"
Група B
14.02.2021 ФОК ФК "ПРОМЕТЕЙ" 2:3 ФК "Меркурій"
13.02.2021 Динамо ФК Кодня 0:2 ФК "Альянс-Освіта Feron"
13.02.2021 Динамо ФК Стратегія 2:3 ФК Стимул
Тур 15
Група A
07.02.2021 Динамо ФК "Пак-Трейд" 5:0 ЖОДЮСШ " Юність"
07.02.2021 ФОК Infopulse 0:5 ФСК "Роял Сіті"
06.02.2021 Динамо ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 2:3 Еріда
Група B
07.02.2021 ФОК ФК Кодня 4:9 ФК "Пулини"
06.02.2021 Динамо ФК "Альянс-Освіта Feron" 2:2 ФК "Меркурій"
06.02.2021 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 1:7 ФК Стратегія
Тур 14
Група A
31.01.2021 Динамо ЖОДЮСШ " Юність" 0:5 Infopulse
30.01.2021 Динамо Еріда 1:9 ФСК "Роял Сіті"
30.01.2021 Динамо ФК "Пак-Трейд" 3:2 FC Fathers Yard
Група B
31.01.2021 Динамо ФК Стратегія 6:1 ФК "Альянс-Освіта Feron"
31.01.2021 Динамо ФК "Пулини" 7:3 ФК "Меркурій"
30.01.2021 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 1:4 ФК Стимул
Тур 13
Група A
24.01.2021 Динамо ФК "Пак-Трейд" 3:2 Infopulse
23.01.2021 Динамо FC Fathers Yard 5:3 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
23.01.2021 Динамо ЖОДЮСШ " Юність" 0:5 Еріда
Група B
24.01.2021 Динамо ФК Стратегія 6:2 ФК "Пулини"
23.01.2021 Динамо ФК Стимул 1:3 ФК Кодня
23.01.2021 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 1:3 ФК "Альянс-Освіта Feron"
Тур 12
Група A
16.01.2021 Динамо ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 3:4 ФСК "Роял Сіті"
16.01.2021 Динамо Infopulse 1:7 FC Fathers Yard
16.01.2021 Динамо ФК "Пак-Трейд" 3:2 Еріда
Група B
17.01.2021 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 1:3 ФК "Пулини"
16.01.2021 Динамо ФК "Альянс-Освіта Feron" 1:5 ФК Стимул
16.01.2021 Динамо ФК Кодня 8:1 ФК "Меркурій"
Тур 11
Група A
03.01.2021 Динамо FC Fathers Yard 1:3 ФСК "Роял Сіті"
03.01.2021 Динамо Infopulse 3:1 Еріда
02.01.2021 ФОК ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 5:0 ЖОДЮСШ " Юність"
Група B
03.01.2021 Динамо ФК Кодня 1:1 ФК Стратегія
02.01.2021 ФОК ФК Стимул 11:4 ФК "Меркурій"
02.01.2021 ФОК ФК "Альянс-Освіта Feron" 3:5 ФК "Пулини"
Тур 10
Група A
27.12.2020 ФОК Еріда 5:0 FC Fathers Yard
27.12.2020 ФОК ФСК "Роял Сіті" 7:1 ЖОДЮСШ " Юність"
26.12.2020 ФОК ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 5:2 ФК "Пак-Трейд"
Група B
26.12.2020 ФОК ФК "Пулини" 6:1 ФК Стимул
26.12.2020 ФОК ФК Кодня 5:2 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
26.12.2020 ФОК ФК "Меркурій" 4:10 ФК Стратегія
Тур 9
Група A
20.12.2020 Динамо ФСК "Роял Сіті" 5:0 ФК "Пак-Трейд"
20.12.2020 Динамо FC Fathers Yard 5:0 ЖОДЮСШ " Юність"
19.12.2020 Динамо Infopulse 1:0 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
Група B
19.12.2020 Динамо ФК "Меркурій" 1:3 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
19.12.2020 Динамо ФК "Альянс-Освіта Feron" 2:4 ФК Кодня
19.12.2020 Динамо ФК Стимул 5:4 ФК Стратегія
Тур 8
Група A
12.12.2020 Динамо Еріда 0:5 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
12.12.2020 Динамо ЖОДЮСШ " Юність" 0:5 ФК "Пак-Трейд"
12.12.2020 ФОК ФСК "Роял Сіті" 3:1 Infopulse
Група B
13.12.2020 Динамо ФК "Меркурій" 1:4 ФК "Альянс-Освіта Feron"
12.12.2020 Динамо ФК Стратегія 1:0 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
12.12.2020 Динамо ФК "Пулини" 2:2 ФК Кодня
Тур 7
Група A
06.12.2020 Динамо Infopulse 5:0 ЖОДЮСШ " Юність"
06.12.2020 Динамо FC Fathers Yard 2:4 ФК "Пак-Трейд"
06.12.2020 Динамо ФСК "Роял Сіті" 8:1 Еріда
Група B
05.12.2020 ФОК ФК "Меркурій" 2:15 ФК "Пулини"
05.12.2020 ФОК ФК Стимул 3:2 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
05.12.2020 ФОК ФК "Альянс-Освіта Feron" 1:0 ФК Стратегія
Тур 6
Група A
29.11.2020 Динамо Infopulse 1:4 ФК "Пак-Трейд"
28.11.2020 ФОК ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 6:5 FC Fathers Yard
28.11.2020 Динамо Еріда 5:0 ЖОДЮСШ " Юність"
Група B
28.11.2020 ФОК ФК "Пулини" 4:2 ФК Стратегія
28.11.2020 Динамо ФК "Альянс-Освіта Feron" 1:3 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
28.11.2020 Динамо ФК Кодня 3:2 ФК Стимул
Тур 5
Група A
22.11.2020 Динамо ФСК "Роял Сіті" 2:7 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
21.11.2020 Динамо FC Fathers Yard 2:2 Infopulse
21.11.2020 Динамо Еріда 1:8 ФК "Пак-Трейд"
Група B
22.11.2020 ФОК ФК "Пулини" 2:3 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
21.11.2020 Динамо ФК Стимул 4:2 ФК "Альянс-Освіта Feron"
21.11.2020 Динамо ФК "Меркурій" 3:6 ФК Кодня
Тур 4
Група A
08.11.2020 Динамо Еріда 2:4 Infopulse
08.11.2020 Динамо ФСК "Роял Сіті" 0:9 FC Fathers Yard
07.11.2020 Динамо ЖОДЮСШ " Юність" 0:5 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
Група B
07.11.2020 ФОК ФК Стратегія 1:0 ФК Кодня
07.11.2020 Динамо ФК "Пулини" 2:1 ФК "Альянс-Освіта Feron"
07.11.2020 Динамо ФК "Меркурій" 0:7 ФК Стимул
Тур 3
Група A
01.11.2020 Динамо ЖОДЮСШ " Юність" 0:5 ФСК "Роял Сіті"
31.10.2020 Динамо ФК "Пак-Трейд" 1:3 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
18.10.2020 Динамо FC Fathers Yard 8:2 Еріда
Група B
31.10.2020 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 2:1 ФК Кодня
31.10.2020 Динамо ФК Стратегія 14:1 ФК "Меркурій"
24.10.2020 Динамо ФК Стимул 2:4 ФК "Пулини"
Тур 2
Група A
25.10.2020 Динамо ЖОДЮСШ " Юність" 0:5 FC Fathers Yard
18.10.2020 Динамо ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 6:0 Infopulse
18.10.2020 Динамо ФК "Пак-Трейд" 3:7 ФСК "Роял Сіті"
Група B
01.11.2020 Динамо ФК Стратегія 2:6 ФК Стимул
24.10.2020 ФОК ФК Кодня 0:3 ФК "Альянс-Освіта Feron"
24.10.2020 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 5:1 ФК "Меркурій"
Тур 1
Група A
25.10.2020 ФОК Infopulse 0:4 ФСК "Роял Сіті"
24.10.2020 Динамо ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 3:0 Еріда
24.10.2020 Динамо ФК "Пак-Трейд" 5:0 ЖОДЮСШ " Юність"
Група B
17.10.2020 Динамо ФК "Альянс-Освіта Feron" 10:1 ФК "Меркурій"
17.10.2020 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 1:3 ФК Стратегія
17.10.2020 Динамо ФК Кодня 4:3 ФК "Пулини"

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Остапенко Богдан ФСК "Роял Сіті" 17 3 2
Коваль Олександр ФК Кодня 16 3 1
Серенок Антон ФК "ПРОМЕТЕЙ" 21 3 1
Самчук Дмитро ФК "Альянс-Освіта Feron" 17 5 0
Пліщук Максим FC Fathers Yard 5 2 1
Юрковський Денис ФК Кодня 10 2 1
Головень Вадим ФК Стимул 17 2 1
Лутай Олег ФК Стимул 16 2 1
Зубрицький Євгеній Еріда 15 2 1
Морозюк Михайло ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 16 1 1
Денисюк Олександр ФСК "Роял Сіті" 15 4 0
Корзун Владислав ФК "Пулини" 25 1 1
Ковальчук Вадим ФК "Пулини" 26 3 0
Поліщук Ілля ФК "Пулини" 22 3 0
Кононюк Олександр ФК "ПРОМЕТЕЙ" 19 3 0
Пухальський Микола ФК Кодня 10 3 0
Штольц Олександр Еріда 17 3 0
Яковець Дмитро FC Fathers Yard 15 3 0
Бондарчук Олександр ФК "Пак-Трейд" 14 3 0
Гирижук Андрій Еріда 15 3 0
Корнійчук Максим ФК "Альянс-Освіта Feron" 15 0 1
Яцина Дмитро ФК "Пак-Трейд" 14 3 0
Дворецький Владислав Еріда 6 0 1
Галанзовський Андрій ФК Стратегія 18 3 0
Федоренко В'ячеслав ФК Стратегія 6 0 1
Лупша Максим FC Fathers Yard 10 2 0
Хомик Денис ФК Стимул 15 2 0
Кучер Максим Infopulse 14 2 0
Стаднік Олексій ФК "Меркурій" 13 2 0
Ширнін Олександр ФК Кодня 13 2 0
Кобилецький Ігор Еріда 15 2 0
Руденко Максим 12 2 0
Курасов Денис ФК "ПРОМЕТЕЙ" 7 2 0
Макарчук Кирило Infopulse 13 2 0
Чернишук Богдан FC Fathers Yard 13 2 0
Пашківський Валерій Infopulse 15 2 0
Семений Кирилл 11 2 0
Цалко Андрій ФК Стратегія 14 2 0
Броновицький Денис ФСК "Роял Сіті" / ФК Стимул / 19 2 0
Михайловський Владислав ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 7 2 0
Черниш Вадим ФК "Пулини" 25 2 0
Жигора В'ячеслав ФК "Меркурій" 17 2 0
Кривопішин Віталій ФК "Альянс-Освіта Feron" 5 2 0
Кравчук Нікіта ФК "Меркурій" 17 2 0
Левчук Олександр FC Fathers Yard 18 2 0
Савченко Олександр Еріда 18 2 0
Загорудько Олександр ФК "Альянс-Освіта Feron" 18 2 0
Плотницький Ігор ФК "ПРОМЕТЕЙ" 7 1 0
Міщенчук Микола ФК "Меркурій" 13 1 0
Охрімчук Микита ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 13 1 0
Полянський Петро ФК "Пак-Трейд" 13 1 0
Мельник Назар ФСК "Роял Сіті" 4 1 0
Савич Віталій ФК Стратегія 13 1 0
Поліщук Вадим 4 1 0
Нетрибійчук Валентин FC Fathers Yard 4 1 0
Лещенко Владислав 4 1 0
Карапчинський Андрій Infopulse 5 1 0
Ковальський Вадим ФК Стимул 13 1 0
Зосіч Олександр 3 1 0
Протасов Валентин ФСК "Роял Сіті" 3 1 0
Ліщук Віталій ФК Стимул 3 1 0
Юрченко Максим Infopulse 3 1 0
0 1 0
Ковпак Іван Infopulse 14 1 0
Гузовський Богдан ФК "Пак-Трейд" 14 1 0
Бондаренко Антон ФК "Меркурій" 13 1 0
Риняк Максим ФК Стратегія 5 1 0
Рудзінський Ігор 13 1 0
Куліш Олександр ФК Стратегія 6 1 0
Заінчковський Юрій ФК "Альянс-Освіта Feron" 7 1 0
Брунь Олександр ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 8 1 0
Ільченко Сергій ФК Кодня 8 1 0
Лаговський Олександр ФК "Меркурій" 8 1 0
Хмарний Нікіта ФК "Альянс-Освіта Feron" 14 1 0
Баранчук Юрій Infopulse 10 1 0
Кондренко Максим ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 7 1 0
Сівченко Євгеній ФК Стимул 6 1 0
Маліновський Максим FC Fathers Yard 10 1 0
Космацький Дмитро ФК Кодня 11 1 0
Дідик Вадим ФК "Альянс-Освіта Feron" 12 1 0
Мазур Іван ЖОДЮСШ " Юність" 5 1 0
Піонтковський Євген Еріда 11 1 0
Сич Костянтин ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 5 1 0
Тивоненко Максим FC Fathers Yard 11 1 0
Шевчук Віталій ФК Кодня 11 1 0
Уляшинський Владислав ЖОДЮСШ " Юність" 12 1 0
Костриця Олег ФК "Пулини" 12 1 0
Кучерук Олег Infopulse 5 1 0
Кужіль Дмитро ФК "Пулини" 26 1 0
Шевченко Владислав ФК "Пак-Трейд" 9 1 0
Дмитриєнко Андрій Еріда 12 1 0
Бенківський Віктор ФК "Пулини" 14 1 0
Коваленко Дмитро ФК "Пулини" 20 1 0
Панчук Володимир Еріда 16 1 0
Шатило Валерій ФК Стимул 16 1 0
Лавренчук Павло ФК Кодня 16 1 0
Осіпчук Євген ФК "Пулини" 17 1 0
Зубков Микита ФК "Пулини" 17 1 0
Яковишин Борис ФК "Альянс-Освіта Feron" 17 1 0
Полховський Володимир ФК "ПРОМЕТЕЙ" 23 1 0
Чулін Артем ФК "ПРОМЕТЕЙ" 21 1 0
Граф Вадим Infopulse 17 1 0
Петрук Микола ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 16 1 0
Майковець Дмитро ФК "Альянс-Освіта Feron" 17 1 0
Толочкін Дмитро ФК "Пулини" 19 1 0
Коваль Сергій ФК Кодня 14 1 0
Єфимчук Микола ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 18 1 0
Баранюк Олександр FC Fathers Yard 18 1 0
Невеський Ігор ФК "Альянс-Освіта Feron" 18 1 0
Глушко Михайло ФК "ПРОМЕТЕЙ" 18 1 0
Капалб Андрій ФК Стимул 18 1 0
Нестеровський Олександр ФК Кодня 16 1 0
Колосовський Ярослав ЖОДЮСШ " Юність" 17 1 0
Петрук Михайло ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 14 1 0
Чупринський Богдан ФК "Меркурій" 14 1 0
Горін Іван ФК Стимул 15 1 0
Куц Денис ФК "Пак-Трейд" 16 1 0
Когут Іван ФК Кодня 15 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Рейтинг по показаним жовтим карткам

Рейтинг по показаним червоним карткам