Підписуйтесь на нас:

Всеукраїнський фінал АФЛУ

Турнірна таблиця Плей-офф Результати Відео Команди Гравці

Основний раунд вища ліга

Основний раунд перша ліга

Кваліфікаційний раунд

Група E

І В Н П Г О
1 INTER (Київ) 2 2 0 0 6:1 6
2 ФК «Легіон» (Дніпро) 2 1 0 1 6:3 3
3 "Локомотив" (Лиман, Донецька) 2 0 0 2 0:8 0
Тур Final
04.04.2021 ЗАС МФК "Helpix" (Хмельницький) 4:6 INTER (Київ)
04.04.2021 ЗАС "Агросвіт" (Рижівка, Сумська) 3:2 "Все для даху" (Первомайськ, Миколаївська)
Тур 1/2
04.04.2021 ЗАС "Агросвіт" (Рижівка, Сумська) 1:4 МФК "Helpix" (Хмельницький)
04.04.2021 ЗАС INTER (Київ) 4:2 "Все для даху" (Первомайськ, Миколаївська)
Тур Final
04.04.2021 ЗАС ФК "Бердичів" (Бердичів) 1:7 ФК "Хмельницькі Делікатеси" (Хмельницький)
04.04.2021 ЗАС "Альянс" (Рівне) 2:4 ФК "Мостиська-1" (Львів)
Тур 1/2
04.04.2021 ЗАС ФК "Бердичів" (Бердичів) 4:2 "Альянс" (Рівне)
04.04.2021 ЗАС ФК "Мостиська-1" (Львів) 1:10 ФК "Хмельницькі Делікатеси" (Хмельницький)
Тур 3
Група A
03.04.2021 ЗАС "АЙВА-ТІРАС ІВАНКІВ" (Тернопіль) 1:1 "Агросвіт" (Рижівка, Сумська)
Група B
03.04.2021 ЗАС МФК "ATHLETIC FUTSAL" (Дніпро) 1:4 INTER (Київ)
Група C
03.04.2021 ЗАС "Все для даху" (Первомайськ, Миколаївська) 1:2 МФК "Helpix" (Хмельницький)
Тур 2
Група A
03.04.2021 ЗАС "АВТОШОП" (Харьків) 1:0 "АЙВА-ТІРАС ІВАНКІВ" (Тернопіль)
Група B
03.04.2021 ЗАС "ЗАПОРІЖПРОМГРУП" (Запоріжжя) 5:3 МФК "ATHLETIC FUTSAL" (Дніпро)
Група C
03.04.2021 ЗАС ФК "Галицька здоба" (Львів) 4:8 "Все для даху" (Первомайськ, Миколаївська)
Тур 1
Група A
03.04.2021 ЗАС "Агросвіт" (Рижівка, Сумська) 5:1 "АВТОШОП" (Харьків)
Група B
03.04.2021 зас INTER (Київ) 3:1 "ЗАПОРІЖПРОМГРУП" (Запоріжжя)
Група C
03.04.2021 ЗАС МФК "Helpix" (Хмельницький) 5:0 ФК "Галицька здоба" (Львів)
Тур 3
Група A
03.04.2021 Динамо ФК "Бердичів" (Бердичів) 3:3 "Локомотив" (Лиман, Донецька)
Група B
03.04.2021 Динамо "Дніпро-Кіровоград" (Кропивницький) 1:4 ФК "Мостиська-1" (Львів)
Група C
03.04.2021 Динамо "Єлисаветградські Орли" (Кропивницький) 4:2 МФК "Volti - Юрія фарм" (Вінниця)
Група D
03.04.2021 Динамо «АРПИ - Донецьк" (Запоріжжя) 2:5 ФК "Хмельницькі Делікатеси" (Хмельницький)
Тур 2
Група A
03.04.2021 Динамо "Блік" (Вінниця) 2:6 ФК "Бердичів" (Бердичів)
Група B
03.04.2021 Динамо ФК «Легіон» (Дніпро) 0:5 "Дніпро-Кіровоград" (Кропивницький)
Група C
03.04.2021 Динамо "Альянс" (Рівне) 2:0 "Єлисаветградські Орли" (Кропивницький)
Група D
03.04.2021 Динамо ФК «ГУНП-ІВАНКІВ» (Житомир) 0:5 «АРПИ - Донецьк" (Запоріжжя)
Тур 1
Група A
03.04.2021 Динамо "Локомотив" (Лиман, Донецька) 1:2 "Блік" (Вінниця)
Група B
03.04.2021 Динамо ФК "Мостиська-1" (Львів) 3:0 ФК «Легіон» (Дніпро)
Група C
03.04.2021 Динамо МФК "Volti - Юрія фарм" (Вінниця) 0:3 "Альянс" (Рівне)
Група D
03.04.2021 Динамо ФК "Хмельницькі Делікатеси" (Хмельницький) 4:1 ФК «ГУНП-ІВАНКІВ» (Житомир)
Тур 3
Група A
02.04.2021 ЗАС ФК "Хмельницькі Делікатеси" (Хмельницький) 4:4 "АЙВА-ТІРАС ІВАНКІВ" (Тернопіль)
Група B
02.04.2021 ЗАС ФК "Галицька здоба" (Львів) 2:2 МФК "ATHLETIC FUTSAL" (Дніпро)
Група C
02.04.2021 ЗАС "Все для даху" (Первомайськ, Миколаївська) 5:1 "Єлисаветградські Орли" (Кропивницький)
Група D
02.04.2021 ЗАС "Блік" (Вінниця) 2:2 «АРПИ - Донецьк" (Запоріжжя)
Група E
02.04.2021 Динамо "Локомотив" (Лиман, Донецька) 0:3 INTER (Київ)
Група F
02.04.2021 Динамо "Агросвіт" (Рижівка, Сумська) 1:0 "Альянс" (Рівне)
Група G
02.04.2021 Динамо "АВТОШОП" (Харьків) 2:1 ФК «ГУНП-ІВАНКІВ» (Житомир)
Тур 2
Група A
02.04.2021 ЗАС ФК "Бердичів" (Бердичів) 1:1 ФК "Хмельницькі Делікатеси" (Хмельницький)
Група B
02.04.2021 ЗАС "Дніпро-Кіровоград" (Кропивницький) 2:4 ФК "Галицька здоба" (Львів)
Група C
02.04.2021 ЗАС "ЗАПОРІЖПРОМГРУП" (Запоріжжя) 1:1 "Все для даху" (Первомайськ, Миколаївська)
Група D
02.04.2021 ЗАС МФК "Helpix" (Хмельницький) 0:0 "Блік" (Вінниця)
Група E
02.04.2021 Динамо ФК «Легіон» (Дніпро) 5:0 "Локомотив" (Лиман, Донецька)
Група F
02.04.2021 Динамо ФК "Мостиська-1" (Львів) 1:5 "Агросвіт" (Рижівка, Сумська)
Група G
02.04.2021 Динамо МФК "Volti - Юрія фарм" (Вінниця) 0:3 "АВТОШОП" (Харьків)
Тур 1
Група A
02.04.2021 ЗАС "АЙВА-ТІРАС ІВАНКІВ" (Тернопіль) 5:1 ФК "Бердичів" (Бердичів)
Група B
02.04.2021 ЗАС МФК "ATHLETIC FUTSAL" (Дніпро) 4:1 "Дніпро-Кіровоград" (Кропивницький)
Група C
02.04.2021 ЗАС "Єлисаветградські Орли" (Кропивницький) 1:4 "ЗАПОРІЖПРОМГРУП" (Запоріжжя)
Група D
02.04.2021 ЗАС «АРПИ - Донецьк" (Запоріжжя) 1:5 МФК "Helpix" (Хмельницький)
Група E
02.04.2021 Динамо INTER (Київ) 3:1 ФК «Легіон» (Дніпро)
Група F
02.04.2021 Динамо "Альянс" (Рівне) 2:0 ФК "Мостиська-1" (Львів)
Група G
02.04.2021 Динамо ФК «ГУНП-ІВАНКІВ» (Житомир) 7:1 МФК "Volti - Юрія фарм" (Вінниця)

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Щур Тарас ФК "Мостиська-1" (Львів) 5 3 1
Менчинський Дмитро МФК "Volti - Юрія фарм" (Вінниця) 4 1 1
Чемерис Тарас "Дніпро-Кіровоград" (Кропивницький) 4 0 1
Замніус Артем "Дніпро-Кіровоград" (Кропивницький) 4 0 1
Курбанов Артур МФК "ATHLETIC FUTSAL" (Дніпро) 4 0 1
Прощенко Роман "Агросвіт" (Рижівка, Сумська) 6 0 1
Коваль Андрій ФК "Галицька здоба" (Львів) 4 3 0
Качмар Володимир ФК "Мостиська-1" (Львів) 6 3 0
Барбанов Дмитро "Дніпро-Кіровоград" (Кропивницький) 4 0 1
Матис Андрій ФК "Мостиська-1" (Львів) 6 3 0
Гончарук Олександр ФК "Бердичів" (Бердичів) 6 2 0
Луцюк Віталій ФК "Хмельницькі Делікатеси" (Хмельницький) 6 2 0
Карбовський Юрій "АЙВА-ТІРАС ІВАНКІВ" (Тернопіль) 4 2 0
Ареф'єв Вадим "АВТОШОП" (Харьків) 4 2 0
Хомченко Богдан ФК "Галицька здоба" (Львів) 4 2 0
Доценко Євген "Все для даху" (Первомайськ, Миколаївська) 6 2 0
Агеєв Дмитро "Альянс" (Рівне) 6 2 0
Циня Вадим "Блік" (Вінниця) 4 2 0
Кокотяк Артем ФК «Легіон» (Дніпро) 4 2 0
Тхорук Віктор "Альянс" (Рівне) 6 2 0
Кривко Вадим "Альянс" (Рівне) 6 2 0
Кіструга Андрій МФК "Volti - Юрія фарм" (Вінниця) 4 2 0
Яблонько Євген INTER (Київ) 6 2 0
Богославський Андрій МФК "Helpix" (Хмельницький) 6 2 0
Авдєєнко Владислав МФК "ATHLETIC FUTSAL" (Дніпро) 4 2 0
Барицький Вадим "АЙВА-ТІРАС ІВАНКІВ" (Тернопіль) 4 2 0
Завада Василь ФК "Мостиська-1" (Львів) 6 2 0
Гресь Владислав ФК "Хмельницькі Делікатеси" (Хмельницький) 6 2 0
Сандул Максим "Єлисаветградські Орли" (Кропивницький) 4 1 0
Ковальов Віктор ФК «Легіон» (Дніпро) 4 1 0
Мандичев Олександр "ЗАПОРІЖПРОМГРУП" (Запоріжжя) 4 1 0
Барицький Олег "АЙВА-ТІРАС ІВАНКІВ" (Тернопіль) 4 1 0
Горбей Олександр ФК "Галицька здоба" (Львів) 4 1 0
Тимощук Владислав "АЙВА-ТІРАС ІВАНКІВ" (Тернопіль) 4 1 0
Зубик Олег "АЙВА-ТІРАС ІВАНКІВ" (Тернопіль) 4 1 0
Фаталієв Бахман "АВТОШОП" (Харьків) 4 1 0
Стефанків Богдан ФК "Галицька здоба" (Львів) 4 1 0
Мельник Олексій «АРПИ - Донецьк" (Запоріжжя) 4 1 0
Кокотяк Роман ФК «Легіон» (Дніпро) 4 1 0
Арутюнян Ерік МФК "ATHLETIC FUTSAL" (Дніпро) 4 1 0
Тимчак Сергій "Все для даху" (Первомайськ, Миколаївська) 6 1 0
Доценко Андрій "Локомотив" (Лиман, Донецька) 4 1 0
Гармаш Денис "АВТОШОП" (Харьків) 4 1 0
Буртник Роман "Єлисаветградські Орли" (Кропивницький) 4 1 0
Марченко Роман "Все для даху" (Первомайськ, Миколаївська) 4 1 0
Павлов Юрій "ЗАПОРІЖПРОМГРУП" (Запоріжжя) 4 1 0
Аверков Микита «АРПИ - Донецьк" (Запоріжжя) 4 1 0
Андрєєв Алік "Все для даху" (Первомайськ, Миколаївська) 4 1 0
Сухорук Віктор "Дніпро-Кіровоград" (Кропивницький) 4 1 0
Синицький Андрій «АРПИ - Донецьк" (Запоріжжя) 4 1 0
Мисловський Максим "Агросвіт" (Рижівка, Сумська) 4 1 0
Осередчук Максим "Блік" (Вінниця) 4 1 0
Вітряченко Ігор "Єлисаветградські Орли" (Кропивницький) 4 1 0
Сененко Олександр "Блік" (Вінниця) 4 1 0
Зданевич Сергій "Блік" (Вінниця) 4 1 0
Паламарчук Олег МФК "Volti - Юрія фарм" (Вінниця) 4 1 0
Корешков Кирило "ЗАПОРІЖПРОМГРУП" (Запоріжжя) 4 1 0
Охремчук Вадим МФК "Volti - Юрія фарм" (Вінниця) 4 1 0
Коба Денис ФК «ГУНП-ІВАНКІВ» (Житомир) 4 1 0
Кулик Віталій "Дніпро-Кіровоград" (Кропивницький) 4 1 0
Заіченко Ігор "ЗАПОРІЖПРОМГРУП" (Запоріжжя) 4 1 0
Брацилов Станіслав МФК "ATHLETIC FUTSAL" (Дніпро) 4 1 0
Гусар Віктор ФК «ГУНП-ІВАНКІВ» (Житомир) 4 1 0
Біляченко Олександр ФК «ГУНП-ІВАНКІВ» (Житомир) 4 1 0
Швиденко Владислав "ЗАПОРІЖПРОМГРУП" (Запоріжжя) 4 1 0
Махинька Олександр ФК "Галицька здоба" (Львів) 4 1 0
Єфименко Владислав "Альянс" (Рівне) 6 1 0
Сорока Костянтин "Агросвіт" (Рижівка, Сумська) 6 1 0
Муляр Андрій ФК "Хмельницькі Делікатеси" (Хмельницький) 6 1 0
Серняк Артур ФК "Мостиська-1" (Львів) 6 1 0
Іваночко Іван ФК "Мостиська-1" (Львів) 6 1 0
Рибчинський Назар ФК "Хмельницькі Делікатеси" (Хмельницький) 6 1 0
Пустовойт Ілля "Агросвіт" (Рижівка, Сумська) 6 1 0
Роговський Максим МФК "Helpix" (Хмельницький) 6 1 0
Климко Дмитро "Все для даху" (Первомайськ, Миколаївська) 6 1 0
Тригубець Сергій ФК "Галицька здоба" (Львів) 4 1 0
Подільник Олег ФК "Бердичів" (Бердичів) 6 1 0
Заворотний Ярослав INTER (Київ) 6 1 0
Борисевич Віталій ФК "Бердичів" (Бердичів) 6 1 0
Павловський Денис ФК "Бердичів" (Бердичів) 6 1 0
Ленський Роман «АРПИ - Донецьк" (Запоріжжя) 4 1 0
Ярощук Валентин ФК "Бердичів" (Бердичів) 5 1 0
Тимощук Богдан ФК "Хмельницькі Делікатеси" (Хмельницький) 6 1 0
Зубік Антон "Альянс" (Рівне) 6 1 0
Сінько Олексій ФК "Бердичів" (Бердичів) 6 1 0
Пучка Павло «АРПИ - Донецьк" (Запоріжжя) 4 1 0
Козяр Андрій "Альянс" (Рівне) 6 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І