Підписуйтесь на нас:

ЧЕМПІОНАТ ЖО м. ЖИТОМИР (І)

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці Арбітри Хронометрист
Тур 5
29.11.2020 ФОК FC "InBev"34+ 4:3 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
29.11.2020 ФОК ЖВІ ім. Корольова 2:1 Дангард-Рятівник
29.11.2020 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 7:7 ФК "ЕлітБуд-Медик"
29.11.2020 ФОК ВДК Галант 2:2 ФК ЛЕВИ KROSCHU
28.11.2020 ФОК "ШТУРМ" (Олевськ) 6:9 ФК "МАЛ" (м.Коростень)
Тур 4
22.11.2020 ФОК ЖВІ ім. Корольова 1:1 ФК "ЕлітБуд-Медик"
22.11.2020 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 1:6 Дангард-Рятівник
22.11.2020 ФОК ВДК Галант 3:6 ФК "МАЛ" (м.Коростень)
24.10.2020 ФОК "ШТУРМ" (Олевськ) 3:8 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
17.10.2020 Динамо " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 11:4 FC "InBev"34+
Тур 3
08.11.2020 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 3:3 ФК "ЕлітБуд-Медик"
08.11.2020 ФОК Дангард-Рятівник 5:1 ФК "МАЛ" (м.Коростень)
08.11.2020 ФОК ЖВІ ім. Корольова 3:2 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
08.11.2020 ФОК ВДК Галант 1:8 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
07.11.2020 ФОК FC "InBev"34+ 3:10 "ШТУРМ" (Олевськ)
Тур 2
01.11.2020 Динамо Дангард-Рятівник 1:4 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
01.11.2020 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 0:3 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
01.11.2020 ФОК ЖВІ ім. Корольова 3:4 FC "InBev"34+
01.11.2020 ФОК ВДК Галант 3:2 "ШТУРМ" (Олевськ)
01.11.2020 ФОК ФК "МАЛ" (м.Коростень) 4:3 ФК "ЕлітБуд-Медик"
Тур 1
21.11.2020 ФОК Дангард-Рятівник 5:1 "ШТУРМ" (Олевськ)
25.10.2020 ФОК ФК "ЕлітБуд-Медик" 1:1 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
25.10.2020 ФОК ФК "МАЛ" (м.Коростень) 5:3 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
25.10.2020 ФОК FC "InBev"34+ 3:2 ВДК Галант
18.10.2020 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 1:3 ЖВІ ім. Корольова

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Малинівський Олександр ФК "ЕлітБуд-Медик" 5 3 1
Забродський Володимир ФК "ЕлітБуд-Медик" 4 1 1
Вердер Михайло ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 5 1 1
Трохліб Роман ФК "ЕлітБуд-Медик" / ФК ЛЕВИ KROSCHU / 4 1 1
Романенко Максим ФК "ЕлітБуд-Медик" 5 3 0
Чорновіл Владислав ФК ЛЕВИ KROSCHU 4 3 0
Панькевич Вадим " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 4 0 1
Гаєвський В'ячеслав ФК "МАЛ" (м.Коростень) 5 2 0
Прохоренко Юрій " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 5 2 0
Козаренко Євгеній ФК "МАЛ" (м.Коростень) 5 2 0
Павлушин Максим FC "InBev"34+ 5 2 0
Вигівський Микола ФК "МАЛ" (м.Коростень) 5 2 0
Красновський Юрій ВДК Галант 5 2 0
Скрипунов Павло FC "InBev"34+ 4 2 0
Гаврилюк Віктор ФК ЛЕВИ KROSCHU 5 1 0
Поляков Валентин ЖВІ ім. Корольова 5 1 0
Новак Олександр "ШТУРМ" (Олевськ) 2 1 0
Тібєйкін Руслан ФК ЛЕВИ KROSCHU 2 1 0
Грищенко Андрій ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 5 1 0
Остапчук Віталій " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 2 1 0
Красовський Дмитро " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 4 1 0
Супруненко Володимир ФК "ЕлітБуд-Медик" 5 1 0
Майструк Денис Дангард-Рятівник 4 1 0
Синицький Богдан Дангард-Рятівник 5 1 0
Штоюнда Дмитро ВДК Галант 4 1 0
Шимон Віктор ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 5 1 0
Цапун Сергій FC "InBev"34+ 4 1 0
Русецький Сергій Дангард-Рятівник 4 1 0
Самійлик Віталій ВДК Галант 3 1 0
Мартинович Олександр ФК "МАЛ" (м.Коростень) 3 1 0
Яцук Денис ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 4 1 0
Сорока Роман "ШТУРМ" (Олевськ) 4 1 0
Мельник Павло ЖВІ ім. Корольова 5 1 0
Гриневич Павло "ШТУРМ" (Олевськ) 5 1 0
Захарченко Дмитро Дангард-Рятівник 5 1 0
Лисак Володимир ФК "ЕлітБуд-Медик" 5 1 0
Мельничук Яків ФК "ЕлітБуд-Медик" 5 1 0
Мороз Ростислав ФК "МАЛ" (м.Коростень) 5 1 0
Вакулюк Владислав ЖВІ ім. Корольова 5 1 0
Мосійчук Роман ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 5 1 0
0 1 0
Коваль Віталій Дангард-Рятівник 5 1 0
0 1 0
Любченко Артур ФК "ЕлітБуд-Медик" 5 1 0
Грищук Святослав Дангард-Рятівник 5 1 0
0 1 0
0 1 0
Червінський Денис ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 5 1 0
Вигівський Андрій ФК "МАЛ" (м.Коростень) 5 1 0
Галетко Сергій Дангард-Рятівник 4 1 0
Савчук Олександр ВДК Галант 5 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Рейтинг по показаним жовтим карткам

Рейтинг по показаним червоним карткам

Календар

Тур 6
06.12.2020 10:00 ФОК "ШТУРМ" (Олевськ) -:- ФК ЛЕВИ KROSCHU
06.12.2020 12:00 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) -:- ФК "МАЛ" (м.Коростень)
06.12.2020 16:00 ФОК ЖВІ ім. Корольова -:- ВДК Галант
06.12.2020 17:00 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " -:- Дангард-Рятівник
06.12.2020 19:00 ФОК ФК "ЕлітБуд-Медик" -:- FC "InBev"34+
Тур 7
Дата не введена "ШТУРМ" (Олевськ) -:- ЖВІ ім. Корольова
Дата не введена " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " -:- ВДК Галант
Дата не введена ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) -:- ФК ЛЕВИ KROSCHU
Дата не введена ФК "ЕлітБуд-Медик" -:- Дангард-Рятівник
Дата не введена FC "InBev"34+ -:- ФК "МАЛ" (м.Коростень)
Тур 8
Дата не введена ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) -:- ЖВІ ім. Корольова
Дата не введена ФК "ЕлітБуд-Медик" -:- ВДК Галант
Дата не введена ФК "МАЛ" (м.Коростень) -:- ФК ЛЕВИ KROSCHU
Дата не введена Дангард-Рятівник -:- FC "InBev"34+
Дата не введена " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " -:- "ШТУРМ" (Олевськ)
Тур 9
Дата не введена ФК "МАЛ" (м.Коростень) -:- ЖВІ ім. Корольова
Дата не введена ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) -:- " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Дата не введена Дангард-Рятівник -:- ВДК Галант
Дата не введена ФК "ЕлітБуд-Медик" -:- "ШТУРМ" (Олевськ)
Дата не введена FC "InBev"34+ -:- ФК ЛЕВИ KROSCHU
Тур 10
Дата не введена ЖВІ ім. Корольова -:- ФК ЛЕВИ KROSCHU
Дата не введена ВДК Галант -:- FC "InBev"34+
Дата не введена "ШТУРМ" (Олевськ) -:- Дангард-Рятівник
Дата не введена ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) -:- ФК "ЕлітБуд-Медик"
Дата не введена " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " -:- ФК "МАЛ" (м.Коростень)
Тур 11
Дата не введена FC "InBev"34+ -:- ЖВІ ім. Корольова
Дата не введена "ШТУРМ" (Олевськ) -:- ВДК Галант
Дата не введена ФК "ЕлітБуд-Медик" -:- ФК "МАЛ" (м.Коростень)
Дата не введена " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " -:- ФК ЛЕВИ KROSCHU
Дата не введена ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) -:- Дангард-Рятівник
Тур 12
Дата не введена ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) -:- ВДК Галант
Дата не введена " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " -:- ЖВІ ім. Корольова
Дата не введена ФК "ЕлітБуд-Медик" -:- ФК ЛЕВИ KROSCHU
Дата не введена "ШТУРМ" (Олевськ) -:- FC "InBev"34+
Дата не введена ФК "МАЛ" (м.Коростень) -:- Дангард-Рятівник
Тур 13
Дата не введена ФК "МАЛ" (м.Коростень) -:- ВДК Галант
Дата не введена ФК "ЕлітБуд-Медик" -:- ЖВІ ім. Корольова
Дата не введена Дангард-Рятівник -:- ФК ЛЕВИ KROSCHU
Дата не введена ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) -:- "ШТУРМ" (Олевськ)
Дата не введена FC "InBev"34+ -:- " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Тур 14
Дата не введена ФК ЛЕВИ KROSCHU -:- ВДК Галант
Дата не введена Дангард-Рятівник -:- ЖВІ ім. Корольова
Дата не введена ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) -:- FC "InBev"34+
Дата не введена ФК "МАЛ" (м.Коростень) -:- "ШТУРМ" (Олевськ)
Дата не введена ФК "ЕлітБуд-Медик" -:- " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Тур 15
Дата не введена ВДК Галант -:- ЖВІ ім. Корольова
Дата не введена FC "InBev"34+ -:- ФК "ЕлітБуд-Медик"
Дата не введена ФК "МАЛ" (м.Коростень) -:- ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
Дата не введена ФК ЛЕВИ KROSCHU -:- "ШТУРМ" (Олевськ)
Дата не введена Дангард-Рятівник -:- " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Тур 16
Дата не введена ВДК Галант -:- " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Дата не введена ЖВІ ім. Корольова -:- "ШТУРМ" (Олевськ)
Дата не введена Дангард-Рятівник -:- ФК "ЕлітБуд-Медик"
Дата не введена ФК "МАЛ" (м.Коростень) -:- FC "InBev"34+
Дата не введена ФК ЛЕВИ KROSCHU -:- ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
Тур 17
Дата не введена ВДК Галант -:- ФК "ЕлітБуд-Медик"
Дата не введена ЖВІ ім. Корольова -:- ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
Дата не введена ФК ЛЕВИ KROSCHU -:- ФК "МАЛ" (м.Коростень)
Дата не введена FC "InBev"34+ -:- Дангард-Рятівник
Дата не введена "ШТУРМ" (Олевськ) -:- " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Тур 18
Дата не введена ВДК Галант -:- Дангард-Рятівник
Дата не введена ЖВІ ім. Корольова -:- ФК "МАЛ" (м.Коростень)
Дата не введена "ШТУРМ" (Олевськ) -:- ФК "ЕлітБуд-Медик"
Дата не введена ФК ЛЕВИ KROSCHU -:- FC "InBev"34+
Дата не введена " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " -:- ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)