Ярослав Аксьонов: "Всі гравці дуже старались"

25.10.2016

У Житомирі стартував Відкритий чемпіонат міста з футзалу сезону 2016/2017 рр. А відкрили змагання лідери вищої ліги Житомира: команди «Атлет-Житомир» та «Промінь». Обидві команди дуже добре розпочали перший тайм. Гра була захоплюючою і тримала у напруженні глядачів. Уже на 10-й хвилині матчу Ярослав Аксьонов забив перший гол сезону у ворота суперника.+

У другому таймі футзалісти «Проміня» зіграли активніше. Уже на 22-й хвилині Микита Тищенкозабив перший гол своєї команди. Однак, це стало ще більшою мотивацією для “Атлет-Житомир”, і наприкінці гри було забито відразу два голи. Їх авторами стали Коваль Юрій та Литвиновський Сергій. Гол Литвиновського на останній хвилині матчу завершив поєдинок, що виявився переможним для команди «Атлет-Житомир».

"Гра з командою «Промінь» виявилась складною. На паркеті зустрілись дві сильні команди, два лідери, між нами в попередніх сезонах  постійно велася серйозна боротьба. Від голу, від перемоги у мене лише позитивні враження. Я бачив, що дальній кут був вільний, воротар відбив і не встиг повернутися у ворота, залишався тільки захисник, а мій удар виявився дуже вдалим. Всі гравці дуже старались, виконували установку тренера, і тому перемога була за нами", – розповідає автор першого голу нового сезону Чемпіонату м. Житомира Ярослав Аксьонов.Прес-служба ФК "Атлет"