Підписуйтесь на нас:

Команда ЗОШ №27 виграла турнір, приурочений до Дня захисту дітей

03.06.2016

Традиційно 1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей. Святково-розважальна програма була і у Житомирі, де серед звичних конкурсів відбулися вирішальні матчі турніру серед школярів приуроченого до Міжнародного дня захисту дітей. +

Турнір було проведено за ініціативи Асоціації футзалу м. Житомира та за сприяння Управління у справах сім’ї, молоді та спорту і Управління освіти Житомирської міської ради, а також за сприяння мецената Сметаніної Елеонори Леонідівни.

Впродовж двох днів – 31 травня та 1 червня, 22 шкільні команди, сформованих із юнаків 2001-2003 рр. нар., змагалися за перемогу у турнірі. 31 травня на майданчику ЗОШ №30 відбувся попередній етап змагань, а першого червня кращі команди змагалися за призові місця. Вирішальні матчі проходили на стадіоні у Гідропарку, а перемогу у турнірі святкувала команда ЗОШ №27, яка у фіналі виявилася сильнішою за однолітків із Житомирського міського колегіуму, бронзові нагороди завоювала команда Житомирської міської гімназії №3.

Переможці та призери турніру були нагороджені кубками, медалями та грамотами, окрім цього футболісти також отримали фруктові корзини від ринку «Малинський».

 

http://futsal.zt.ua