Команда ЖАТК виграла турнір з футзалу «Молодіжна бутса»

23.11.2015

 Протягом трьох днів, 17-18 та 20 листопада десять студентських команд учбових закладів м. Житомира змагалися за перемогу у турнірі «Молодіжна бутса». Матчі групового етапу команди відіграли протягом 17-18 листопада, а вирішальні двобої відбулися у п’ятницю, 20 листопада.

За підсумками матчів групового етапу до півфіналів змагань вийшли команди ЖДУ ім. Івана Франка, ЖДТУ, ЖАТК та ЖНАЕУ. Перший півфінальний матч подарував глядачам справжній трилер – нічия 4:4 в основний час і перемога ЖДТУ у серії післяматчевих пенальті. Не менш запекла боротьба точилася і у другому півфіналі, де команда ЖАТК завдяки голу Алєксєєва на останніх хвилинах матчу обіграла ЖНАЕУ з рахунком 3:2.

А от фінальний матч, у якому зустрілися команди ЖДТУ та ЖАТК, був не таким інтригуючим. На перерву команди йшли за переваги студентів ЖАТК у два голи, а фінальний свисток зафіксував перемогу команди Житомирського агротехнічного коледжу з рахунком 5:0.

Церемонію нагородження провели начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук та голова Федерації футзалу м. Житомира Віктор Таран. Переможець та фіналіст турніру були нагороджені Кубками, медалями та дипломами.

Головний приз турніру –10 тис. грн., які Федерація футзалу Житомира сплачує у якості заявкового внеску за участь команди ЖАТК у Всеукраїнських змаганнях «Молодіжна бутса». За попередньо інформацією у наступному етапі турніру суперниками житомирян стануть команди-переможці з сусідніх обласних центрів. У разі перемоги у регіональному етапі, студенти ЖАТК захищатимуть честь міста Житомира у Всеукраїнському фіналі турніру.

 

Роман Буравський

http://futsal.zt.ua