Житомир, вісімнадцятий тур: останній шанс «ІнБева» на срібло

04.03.2016

Центральний матч 18-го туру – протистояння другої та третьої команд Вищої ліги «ІнБева» та «Проміня». Аби зберегти за собою другу сходинку ,«Проміню» буде достатньо не програти у цьому матчі, тоді як «ІнБеву», щоб наздогнати «Промінь» у турнірній таблиці, необхідна лише перемога. Нагадаємо, що перший матч між цими командами закінчився якраз-таки внічию 1:1.

    Як би дивно не звучало, але на успіх «Проміня» буде сподіватися їх вічний опонент – «Енергія», яка все ще не втрачає надії поборотися на бронзові нагороди. Зважаючи на те, що заключні матчі Чемпіонату «ІнБев» зіграє з лідерами, то у «Енергії» є непогані шанси зачепитися за третє місце. До слова, свій матч «енергетики» зіграють якраз по закінченні дуелі «ІнБева» з «Променем», суперником підопічних Подраного стане ФзК «Штурм».

    Що ж до лідера-Чемпіона Вищої ліги, то у матчі з «ГазМясом» «Атлет» будуть цікавити лише статистичні показники. До прикладу, чому б не допомогти Литвиновському з Ковалем наздогнати у гонці бомбардирів граючого тренера «Проміня» Тосіча? Або ж чому «ГазМясу» не спробувати створити сенсацію і не обіграти невмотивований «Атлет»? Відповідь на ці питання дізнаємось у суботу, початок матчу о 15:00.

    А от «Водоканалу»  ніколи спостерігати за боротьбою лідерів, адже на п’яти команді наступає «Візаж-Дасна-Кофеджио». На підопічних Лясковського очікує матч із «Медиком», тоді як «Водоканал» зіграє з непоступливим «Коростенем». Ще один матч між давніми суперниками відбудеться о 16:00 – «Галант-МТС» та «Грантех», які протягом всього чемпіонату ведуть боротьбу за 8-9 сходинку, зійдуться в очному протистоянні.

    Останній шанс покращити своє турнірне становище мають гравці олевського «Штурм-Лесу», які у рамках 18-го туру Першої ліги відіграють заключні матчі. І якщо у першому матчі з «Олімпіком» олевчани виглядають фаворитами, то в іншій грі суперник буде куди грізнішим – «Атлет-2».

    Не можна втрачати очки й іншим командам із лідируючої трійки – «Форці» та «Слов’янам». З огляду на турнірне розташування команд «Форці» має бути легше з «ІнБевом-2», тоді як «Квара» в боротьбі за четверту сходинку спроможна попсувати нерви «Слов’янам». Щоправда, мотивації на звітний тур у «Слов’ян» буде вдосталь, адже у разі перемоги в суботу над «Кварою», а в неділю над «Персеєм», підопічні Гвоздя укріплять своє становище на верхівці турнірної таблиці.

    До речі, «Персей» у 18-му турі також зіграє два поєдинки й  має всі шанси убезпечити себе від посягань «Водоліїв» на шосте місце. У будь-якому випадку свій матч повинна вигравати й «Батьківщина Молода», звісно якщо команда все ще планує втрутитися в боротьбу за третю сходинку.

5 березня

12:00 Штурм-Лес – Олімпік

13:00 Квара – Слов’яни

14:00 Атлет-2 – Штурм-Лес

15:00 ГазМяс – Атлет

16:00 ХСК Кіфа – Батьківщина Молода

17:00 Персей – Авангард (Полісся)

6 березня

10:00 Олімпік – Водолії

11:00 МФК Форца – МФК ІнБев-2

12:00 Візаж-Дасна-Кофеджио – Медик

13:00 МФК ІнБев – Промінь

14:00 ФзК Штурм – Енергія

15:00 Водоканал – Коростень

16:00 Галант-МТС – Грантех

17:00 Слов’яни (Фрегат) – Персей

 

Роман Буравський

http://futsal.zt.ua