Житомир, тринадцятий тур: чого очікувати від матчів лідерів?

29.01.2016

Цікавими у 13 турі Вищої ліги обіцяють стати протистояння лідерів –  «Атлета» та «Проміня» з «Коростенем» та «Грантехом» відповідно. У першому колі обидва матчі закінчилися перемогою фаворитів і якщо «Промінь» здобув перемогу «без нервів», то «Атлет» був змушений відіграватися з 0:2 й дотиснув свого суперника лише всередині другого тайму.

    Ці матчі відбудуться у неділю об 11:00 та 12:00 відповідно, а відкриє недільну програму 13 туру гра між «Візаж-Дасна-Кофеджио» та «Штурмом». Зважаючи на ймовірну втрату очок «Коростенем», підопічні Віталія Лясковського після рішення КДК не на їх користь мають хорошу нагоду відірватися від коростенців у турнірній таблиці.

      Центральним матчем 13 туру стане недільне протистояння сусідів по турнірній таблиці «ІнБева» та «Водоканалу». Нагадаємо, матч першого кола закінчився повним фіаско «Водоканалу» з рахунком 6:1. «ІнБеву» ж будь-що потрібна перемога, щоб скоротити відставання від «Енергії» й максимально наблизитись до третьої сходинки.

      Примітно, що цей матч стартує одразу по закінченні гри «Енергія» – «Медик», тож у разі втрати очок «енергетиками» гравці «ІнБеву» вийдуть на матч з «Водоканалом» з подвійною мотивацією, адже перемога виведе їх на третє місце в турнірній таблиці. Покращити своє турнірне становище сподівається і «Галант-МТС», який у суботу зіграє з останньою командою Вищої ліги «ГазМясом».

   Новоспечений лідер Першої ліги «Форца» у суботу зіграє з «Олімпіком», а у неділю буде вболівати за «Кіфу» у матчі проти свого прямого конкурента «Атлет-2». Суботні матчі між сусідами по турнірній таблиці «Водоліями» та «Батьківщиною Молодою» і «Кварою» та «Персеєм» можуть кардинально змінити розстановку сил з четвертого по сьоме місця.

     Інший суботній матч ознаменується історичною подією – поверненням до футзальної сім’ї Житомира клубу «Слов’яни». Яким чином позначиться зміна назви на «Слов’янах» побачимо у матчі з «ІнБевом-2».

    Загалом на «ІнБев-2» у 13 турі очікують важкі матчі, адже окрім суботнього протистояння з третьою командою Першості «Слов’янами», у неділю підопічні Соколовського зіграють з претендентом на призові місця «Батьківщиною Молодою», яка в будь-якому випадку вийде на цей матч надвмотивованою.

 

30.01.2016    

12:00 Водолії – Батьківщина Молода

13:00 Квара – Персей

14:00 МФК ІнБев-2 – Слов’яни

15:00 ФзК Штурм – МФК ІнБев

16:00 Галант-МТС – ГазМяс

17:00 Олімпік – МФК Форца

 

31.01.2016

10:00 Візаж-Дасна-Кофеджио – ФзК Штурм

11:00 Грантех – Промінь

12:00 Атлет – Коростень

13:00 Атлет-2 – ХСК Кіфа

14:00 Енергія – Медик

15:00 МФК ІнБев – Водоканал

16:00 Батьківщина Молода  – МФК ІнБев-2

 

Роман Буравський

http://futsal.zt.ua