Житомир, шістнадцятий тур: хто очолить Першу лігу?

18.02.2016

За відсутності інтриги у матчах лідерів Вищої ліги, на статус центральної гри 16-го туру претендує дуель сусідів по турнірний таблиці «Коростеня» та СК «Візаж-Дасна-Кофеджио», які з 24 очками ділять між собою 6-7 місця. Нагадаємо, матч першого кола між цими командами звершився вольовою перемогою житомирян завдяки дублю Володимира Борисюка. Інтрига зберігається і у матчі інших сусідів по турнірній таблиці «Галант-МТСу» та «Медика», які у звітному турі також спробують визначити сильнішого в очному протистоянні.

   На лідера Вищої ліги «Атлет» у рамках 16-го туру очікує два матчі: у суботу з «Галант-МТСом», а у неділю непростий поєдинок з «Водоканалом». Про мотивацію для «Атлета» говорити не доводиться, адже у разі здобуття шести очок у вищезгаданих матчах, «атлети» практично забезпечать собі чемпіонський титул. А от інтрига у матчі «Промінь» – «Штурм» зводиться до кількості голів, які заб’є «Промінь» й яку частину із них запише на свій рахунок кращий бомбардир Вищої ліги Дмитро Тосіч.

    «Енергія» як не буде старатися у недільному матчі з «Грантехом», так і залишиться на четвертій сходинці, адже програє «ІнБеву» чотири пункти. Втім, щоб скоротити цю відстань, «енергетикам» спочатку треба виграти свій матч у непоступливого «Грантеха». Цей матч відбудеться у неділю о 14:00.

    Надвмотивованим вийде на обидва свої матчі: у суботу з «Водоліями» та у неділю з «Батьківщиною Молодою», «Атлет-2», який у разі перемог одноосібно очолить турнірну таблицю Першої ліги. Вдосталь мотивації буде і у «Слов’ян», матч яких з олевським «Штурм-Лесом» відкриватиме програму 16 туру, а у разі перемоги у недільній грі з «Кіфою» забезпечить команді другу сходинку в турнірній таблиці. Своєю мотивацією вищезгадані команди завдячують «Форці» з «Персеєм», які свій матч перенесли на 13 березня.

    Окрім непростого матчу «Штурм-Лесу» зі «Слов’янами», у іншому суботньому матчі олевчани зіграють з «Кварою», яка, зважаючи на ймовірну втрату очок «Батьківщини Молодої» у матчі з «Атлетом-2», має непогані шанси максимально наблизитися до них у турнірній таблиці.

     Ще один цікавий матч Першої ліги – дуель аутсайдерів між «Авангардом (Полісся)» та «Оліміпіком», відкриватиме недільну програму матчів. Юнаки «Авангарду (Полісся)» після прикрої поразки у першому колі будь-що прагнуть реваншу, який, до того ж, дозволить їм обійти у турнірній таблиці саме «Оліміпк».

20 лютого

12:00 Штурм-Лес – Слов’яни (Фрегат)

13:00 Водолії – Атлет–2

14:00 Штурм-Лес – Квара

15:00 Коростень – Візаж-Дасна-Кофеджио

16:00 Атлет – Галант-МТС

21 лютого

10:00 Авангард (Полісся) – Олімпік

11:00 Слов’яни (Фрегат) – ХСК Кіфа

12:00 Квара – Водолії

13:00 Медик – Галант-МТС

14:00 Грантех – Енергія

15:00 Батьківщина Молода – Атлет-2

16:00 Атлет – Водоканал

17:00 Промінь – ФзК Штурм

Роман Буравський

http://futsal.zt.ua