Житомир, п’ятнадцятий тур: «енергетики» проти «атлетів»

12.02.2016

Вдруге поспіль матч за участю «Енергії» стане центральним у черговому турі Вищої ліги Чемпіонату м. Житомира з футзалу. Цього разу на «енергетиків» очікує протистояння з лідером Вищої ліги «Атлетом». Втім, навіть за умови перемоги над «атлетами», «енергетики» можуть і не втриматись на третьому місці турнірної таблиці, адже конкурент «Енергії» «Промінь» у 15-му турі зіграє два матчі. Все, що залишається «енергетикам» – обіграти «Атлет» й сподіватися на «Водоканал», який у першому колі відібрав очки у «Проміня» й у неділю спробує повторити свій успіх. Цей матч закриватиме програму 15 туру й відбудеться у неділю о 16:00.

     Найближчий переслідувач «Атлета» МФК «ІнБев» у рамках 15-го туру теж у неділю зіграє з «ГазМясом». До слова, на «ГазМяс» у 15-му турі очікують непрості матчі з лідерами – у суботу з «Променем», у неділю – з «ІнБевом».

      А поки лідери вирішують свої питання, «Візаж-Дасна-Кофеджио», «Коростень» та «Грантех» ведуть боротьбу за шосту сходинку турнірної таблиці. За іронією долі «Коростень» та «Грантех» у звітному турі зіграють між собою, а тому за умови перемоги «Візаж-Дасна-Кофеджио» у суботньому матчі над «Галант-МТСом», підопічні Лясковського мають всі шанси піти у відрив.

     У іншому суботньому матчі надважливих три очки розіграють сусіди по турнірній таблиці «Штурм» та «Медик». І хоча за підсумками туру «Штурм» за жодних обставин не наздожене «Медик», в контексті боротьби за виживання набрані у цьому матчі залікові пункти можуть стати для кожної з команд більш ніж доречними.

   Лідери Першої ліги – МФК «Форца», «Атлет-2» та «Слов’яни» у рамках 15-го туру зіграють по одному матчу. І якщо «Форца» та «Атлет-2» зіграють з командами із нижньої частини турнірної таблиці, то на «Слов’ян» очікує непростий матч з «Водоліями», які будь-що намагаються повернутися до лідируючої трійки.

    Одразу по завершенні цього поєдинку на майданчик СОК «Динамо» вийдуть «Квара» та «Батьківщина Молода». Перший матч між цими командами став чи не найяскравішим у першому колі й закінчився результативною мировою 4:4. «Гаряче» буде і цього разу, адже кожна з команд вирішує свої турнірні задачі. А враховуючи, що окрім матчу з «Батьківщиною Молодою» на «Квару» очікує непростий недільний матч з «ІнБевом-2», який нарешті знайшов свою гру, легкої прогулянки для «Квари» не вийде.

    З серйозним настроєм вийде на матч 15-го туру і «Персей», адже перемога над «Олімпіком» дозволить команді не лише збільшити відрив від «Кіфи», а й наздогнати у турнірній таблиці «Штурм-Лес», а за вдалого розвитку подій і «Квару».

13 лютого 2016 р.   

12:00 Водолії – Слов’яни (Фрегат)

13:00 Квара – Батьківщина Молода

14:00 Олімпік – Персей

15:00 Промінь – ГазМяс

16:00 ФзК Штурм – Медик

17:00 Галант-МТС – Візаж-Дасна-Кофеджио

14 лютого 2016 р.

10:00 МФК Форца – ХСК Кіфа

11:00 МФК ІнБев-2 – Квара

12:00 ГазМяс – МФК ІнБев

13:00 Атлет-2 – Авангард (Полісся)

14:00 Енергія – Атлет

15:00 Грантех – Коростень

16:00 Водоканал – Промінь

 

Роман Буравський

http://futsal.zt.ua