Житомир: Проминь в лидерах

04.12.2014

Минулими вихідними, 29-30 листопада, у Житомирі відбулися чергові ігри чемпіонату Житомира з футзалу, які стали своєрідним екватором першого, відбіркового етапу змагань. Хоча основна боротьба ще попереду, але вже зараз визнчилися два претенденти на звання чемпіона Житомира цього сезону. Це лідери групи А та Б - Промінь і Атлет. Ситуація в групі В поки що неоднозначна, тому робити якісь прогнози там рано. Найбіьша інтрига в подальших матчах першого етапу має розгорнутися навколо місць у вищій лізі міста.

Спортивний Житомир підготував невеликий огляд матчів 29-30 листопада та розбір ситуації в групах після 5 турів.

Група А
У центральному матчі групи А зустрілися лідери – Промінь і Корбутівка. Остання зовсім неочікувано опинилася на другій позиції і до цього часу не зазнавала жодної поразки. Хоча, варто додати, й не грала із сильними суперниками. Проти лідера чемпіонату Корбуітвка змогла протриматися аж цілий тайм – він закінчився внічию 0:0. Але в другій половині зустрічі енергетики закатили 5 сухих м’ячів у ворота суперника.

Першу перемогу в чемпіонаті зумів здобути СК Візаж-ДЮСШ Юність, перегравши щоправда аутсайдера групи – Іванівну 2:1. Щоправда підопічним Лясковського все рівно довелося нелегко - візажівці змогли вирвати перемогу на останніх хвилинах матчу, програючи 0:1. А от другий матч проти ЖНАЕУ візажівці програли, хоча тримали із сильнішим суперником набагато краще і навіть вели в рахунку 3:2.

Напруженим видався матч Персей – Фрегат, який так і не виявив переможця – 5:5. Причому всі 5 м’ячів у ворта Фрегата закатив Богдан Кирилюк.

Інші матчі пройшли без несподіванок.

Результати матчів 29-30 листопада в групі А:

Корбутівка - Промінь - 0:5
ЖВІДУТ - Іванівка - 4:2
ЖНАЕУ - Візаж-ДЮСШ Юність - 5:4
Візаж-ДЮСШ Юність - Іванівка - 2:1
Гранвер-ЖДТУ - Телеконтакт - 7:1
Персей - Фрегат - 5:5

Після 5 турів в групі А з’явився одноосібний лідер – Промінь, який є одним із основних претендентом на чемпіонство взагалі. Основна боротьба розгорнеться з 2-3 місце, на які претендують 4 команди – Корбутіувка, ЖВІДУТ, Гравер-ЖДТУ та ЖНАЕУ. Що цікаво, жодна з них не грала у вищій лізі. А от вищоліговому СК Візаж-ДЮСШ Юність доведеться боротися за місце хоча б у першій лізі.

Група Б

Футзальні вихідні відкривав матч лідера групи ФК Атлет проти Медика. Останній, хоч і грав минулі роки у вищій лізі, але цього сезону виступає не дуже вдало і зараз бореться хіба що за вихід у Першу лігу. Втім, недооцінювати суперників не варто. Медик це наочно продемонстрував супернику, першим відкривши рахунок вже на 8 хвилині матчу. Атлетівці змогли зрівняти рахунок лише за 5 хвилин до кінця матчу, але на більше їх не вистачило. Лише в другому таймі Атлет зміг таки зібратися і вирвати переконливу перемогу.

На ті самі граблі наступив й інший лідер групи Б – Водоканал, який в середині першого тайму програвав Грантеху 0:2 і до кінця тайму зумів хіба що вирівняти рахунок. І лише в другому таймі Водоканал показав, хто на майданчику лідер, довівши рахунок до розгромного 8:4.

Не зміг протистояти коростенцям житомирський Легіон. Хоча саме легіонери першими відкрили рахунок вже на четвертій хвилині, а за хвилину вже вигравали 2:0. Але коростенці швидко оговтався і спочатку зрівняв рахунок, а до кінця тайму завдяки дублю Черепанського виграва 4:2. В другому таймі Легіонери в черговий раз показали, що є непростим суперником – їм вдалося відігратися. На 26 хвилині відзначився Сидоренко, а на 35 дубль оформив Прус. Але вже за хвилину коростенці знову вириваються вперед. Далі пішла напружена боротьба, останні дві хвилини «чистого» часу Коростеню грав взагалі з 5 фолами, але скористатися цим Легіону так і не вдалося. Натомість коростенці на останній хвилині поставили остаточну крапку – 6:4.

А от матч аутсайдерів групи – Олімпік – ХСК Кіфа так і не вияви переможців.

Результати матчів 29-30 листопада в групі Б:

Атлет - Медик - 4:2
Легіон - Коростень - 4:6
Інтертелеком - ІнБев - 2:3
Грантех - Водоканал - 4:8
Олімпік - ХСК Кіфа - 3:3

Після 5 турів в групі Б ситуація схожа до попередньої. Є один одноосібний лідер – Атлет. Команда поки не програла жодного матчу, а єдиним серйозним суперником, з яким поки не зіграли атлетівці залишився Водоканал. Тому вже зараз Атлет можна вважати переможцем групи і серйозним претендентом на звання чемпіона.

Справжня боротьба в групі розгорнеться за 2-3 місце, на яке претендують одразу 4 команди – Коростень, ІнБев та Легіон, Водоканал. Хоча останній зараз займає другу позицію і так само йде без поразок, але Водоканалу ще доведеться грати з Атлетом, Коростенем та Легіоном. Інтрига в групі лише зростатиме.

Група В
У групі В цього разу принципових ігор не було. Єдиною несподіванкою стала нічия у матчі між лідером групи – Радомілком та новачком - Атомом. Дасна-Кофеджио прогнозовано розгромила Будстудію та обіграла Форцу.

Результати матчів 29-30 листопада в групі В:

Будстудія - Дасна-Кофеджио - 2:11
Дасна-Кофеджио - Форца - 4:0
Атом - Радомілк - 2:2
Штурм - Галант-МТС - 3:3
Будстудія - Галант-МТС - 4:5

Загалом в групі В команди зіграли найменшу кількість ігор, а тому ситуація лишається найменш зрозумілою. Лідером поки є Дасна-Кофеджио, але Енергія зіграла на дві, а Радомілк – на одну гру менше. Всі три команди поки йдуть без поразок. Тому важко сказати, чи зможе хтось ще втрутитися в боротьбу за місце у вищій лізі.

За матеріалами http://sportzt.com/