Житомир, прев’ю дванадцятого туру: «Промінь» проти «Атлета»

21.01.2016

      Безперечно, центральним матчем дванадцятого туру стане очна зустріч «Проміня» та «Атлета» – лідерів Вищої ліги, які у матчі першого кола розіграли мирову 2:2. Оскільки розрив між командами складає шість пунктів, зрозуміло, що мотивації у кожного буде хоч відбавляй.

      Не менш серйозна боротьба точиться і за третє місце. Враховуючи, що МФК «ІнБев» пропускає цей тур, «Енергія» та «Водоканал», які відстають від третього місця на один пункт, мають чудову нагоду потрапити до трійки лідерів. Цінності перемозі додасть і той факт, що «Енергія» та «Водоканал» мають у своєму активі по 25 очок й ділять між собою 4-5 місце в турнірній таблиці. Втім, навіть у разі втрати очок у суботу, «Енергія» має шанс виправитися у недільному матчі з «Візаж-Дасна-Кофеджио».

      Недільну програму матчів відкриє протистояння «ГазМясу» та «Штурму». Протягом останніх двох турів «ГазМясу» зовсім трохи не вистачає, аби взяти очки у матчах з більш сильними суперниками. Чи вдасться команді нарешті здобути свою другу перемогу в Чемпіонаті дізнаємось у неділю, початок матчу о 10:00. У інших матчах туру «Медик» зіграє з «Грантехом», а «Коростень» спробує реабілітуватися за поразку 4:1 в I колі від «Галант-МТСу».

     Основна частина матчів Першої ліги запланована на суботу, 23 січня. Непередбачуваний «Штурм-Лес» у дванадцятому турі зіграє з командами з верхньої частини турнірної таблиці – «Персеєм» та «Батьківщиною Молодою». По два матчі проведуть також «Авангард (Полісся)» та «Квара», причому у неділю ці команди зіграють між собою.

      А центральним у дванадцятому турі також буде матч за участю «Атлета», щоправда його другої команди. Лідер Першої ліги зіграє з другою командою клубного заліку «Форцою», яка програє «атлетам» в турнірній таблиці три очки.

       На осічки «Батьківщини Молодої» та «Форци» сподівається «Фрегат», який у разі перемоги над передостанньою командою Першої ліги «Олімпіком» може повернутися до лідируючої трійки команд.

 

23 січня 2016 р.

12:00 Персей – Штурм-Лес

13:00 ХСК Кіфа – Квара

14:00 Батьківщина Молода – Штурм-Лес

15:00 Авангард (Полісся) – Водолії

16:00 Енергія – Водоканал

17:00 Фрегат – Олімпік

24 січня 2016 р.

10:00 ГазМяс – ФзК Штурм

11:00 Коростень – Галант-МТС

12:00 МФК Форца – Атлет-2

13:00 Промінь – Атлет

14:00 Візаж-Дасна-Кофеджио – Енергія

15:00 Медик – Грантех

16:00 Авангард (Полісся) – Квара

 

Роман Буравський

futsal.zt.ua