Житомир: Атлет програє

12.02.2015

Цими вихідними, 7-8 лютого, в Житомирі відбулися ігри 5 туру фінальної частини чемпіонату Житомира з футзалу. Вирішальна частина нинішнього чемпіонату перетнула екватор, а значить боротьба має ще більше загостритися - час спливає і кожна помилка для команди може стати фатальною. Хоча інтрига в чемпіонаті обіцяє тривати практично до останнього туру.

Вища ліга

Після того, як в минулому турі Атлет зовсім несподівано поступився новачку вищої ліги, Радомілку, одноосібне лідерство захопив Промінь, який цього разу без особливих проблем обіграв той же Радомілк. Атлет ще зберігає шанси на чемпіонство, але на помилку більше не має права. Цього разу атлетівці обіграли Візаж-ДЮСШ Полісся, але не надто впевнено. Так
само три очки прогнозовано здобули Дасна-Кофеджио і Енергія. Остання поки має однакову кількість очок з Атлетом і йде третьою, але поки команда не зустрічалася із лідерами.
Несподіванкою можна назвати поразку Легіона від іншого новачка - ЖВІДУТ, після якого команда знову опустилася майже на дно турнірної таблиці і опинилася в зоні ризику вильоту в першу лігу. Поки сезон для легіонерів складається не надто вдало. Але боротьба триває і всі найцікавіші матчі ще попереду.

Результати ігор 7-8 лютого у вищій лізі:
Радомілк - Промінь - 2:5
Візаж-ДЮСШ Юність - Атлет - 1:2
Дасна-Кофеджио - Галант-МТС - 10:3
Енергія - Коростень - 4:0
ЖВІДУТ - Легіон - 2:0

Перша ліга

У першій лізі поки що впевнено лідирує ІнБев, який на другому етапі поки що не зазнав жодної поразки, обігравши навіть Водоканал, який поки йде другим. У звітному турні ІнБев без особливих проблем здолав Гранвер-ЖДТУ. Попереду у команди з сильних суперників лишилися хіба що Медик та Іванівка. Хоча ситуація може змінитися, але поки ІнБев має всі шанси виграти першу лігу і потрапити на наступний сезон у вищу. Продовжують боротьбу за місця в трійці лідерів і Водоканал, Медик, який розгромив Іванівку. Остання теж ще має шанси поборотися за призові місця в лізі, однак на практиці це буде важко зробити. Ще одна екс-вищолігова команда - ГазМяс поки опинилася в середині турнірної таблиці. Після не надто вдалого старту газмясівці убезпечили себе від вильоту в другу лігу, але й шансів повернутися у вищу вже не мають.

Результати ігор 7-8 лютого у вищій лізі:

Гранвер-ЖДТУ - ІнБев - 1:5
Водоканал - Корбутівка - 7:1
Іванівка - Медик - 4:5
Грантех - ЖНАЕУ - 2:0
Атом - ГазМяс - 2:2

Друга ліга

У другій лізі боротьбу за перемогу ведуть Форца, Фрегат і зовсім несподівано - Кіфа. Форца після геть невдалого першого етапу, здається, знайшла нарешті свою гру і впевнено йде до першої ліги. Фрегат і Кіфа теж поки не зазнали жодної поразки. Але вже найближчі матчі можуть як зміцнити позиції лідерів, так і внести зміни в їх ряди. Поки що друга ліга грає полярно і команди з першої п'ятірки між собою не зустрічалися. Тому вся боротьба ще попереду.

Інтертелеком - ЖЛ - 2:4
Фрегат - Персей - 7:1
Будстудія - Штурм - 6:3
Форца - ДЮСШ Поісся-98 - 4:0
Телеконтакт - Олімпік - 3:4

Сергій Роздум