Житомир: Визначилися всі учасники вищої, першої та другої ліг

08.01.2015

Визначилися всі учасникик вищої, першої та другої ліг чемпіонату Житомира з футзалу

В першу неділю нового 2015 року, 4 січня, в СК Динамо відбулися ігри плей-офф першої частини чемпіонату Житомира з футзалу і нарешті визначилися всі учасники вищої, першої та другої ліг, які змагатимуться в другій частині турніру. Він стартує вже цієї суботи, 10 грудня. Втім, лиш для тих команд, які до 9-го погасять всі борги перед федерацією.

Також 4 січня відбулося жеребкування команд і вже найближчим часом ми матимемо календар другого етапу змагань!

Нагадаймо, що сезону 2014-15рр федерація футзалу Житомира прийняла рішення провести зимовий турнір у два етапи. На першому команди зіграли одне коло в трьох групах. За його результатами по три кращі команди формують вищу лігу (+1 путівка розігрується серед команд, які зайняли 4-ті місця). Наступна трійка формує першу лігу міста (+2 путівки розігрують команди, що заняли 7-мі місця). Решта потрапляє у другу лігу.

Нестандартний розіграш чемпіонату дещо "перетасував" вже звичні вищу та перші ліги міста. Не змогли підтвердити свій клас традиційно вищолігові ГазМяс та Медик. Останній взагалі опинився на межі і вимушений був боротися за останні дві путівки у першу лігу. Натомість у вищому дивізіоні з'явилося чимало новачків.

Вища футзальна ліга Житомира

Практично без жодних проблем у вищу лігу потрапили Промінь та Атлет. Саме ці команди, скоріш за все, боротимуться за чемпіонство і путівку у всеукраїнський фінал АФЛУ. Спробують скласти їм конкуренцію Дасна-Кофеджио та Енергія. Фактично, в останній момент в лігу змогли потрапити старожили вищої ліги - Легіон та Візаж-ДЮСШЮність. Але ці команди зараз навряд чи зможуть на рівних потягатися з "грандами". Хоча здатні добряче попсувати їм життя. Враховуючи, що місця в лізі розіграють в одне коло, на вболівальників чекають цікаві і принципові зустрічі.

Серед новачків вищої ліги опинилися Коростень, ЖВІДУТ та Радомілк. Всі три команди минулого сезону були серед лідерів першої ліги. Тому їх підвищення - цілком логічне.

Останню путівку виграв Галант-МТС.

Розіграш 10-ї путівки у вищу лігу:
Галант-МТС - ЖНАЕУ - 1:1
Водоканал - Галант-МТС - 2:3
ЖНАЕУ - Водоканал - 2:3

Відтак ВИЩА ЛІГА чемпіонату Житомира з футзалу у сезоні 2014-15рр матиме такий склад:

Атлет
Промінь
Енергія
Дасна-Кофеджио
Легіон
Візаж-ДЮСШ Юність
Радомілк
ЖВІДУТ
Коростень
Галант-МТС

Перша та друга ліги чемпіонату Житомира

У першій лізі опинилося чимало команд, яким лише трохи не вистачило, аби потрапити у вищу. І вони, сподіваємося, прикладуть максимум зусиль, аби вже наступного сезону виправити своє становище і підвищитися в класі. Тому боротьба за лідерство в першій лізі має бути найбільш гострою. Фаворитами тут можна вважати учасників плей-офф ЖНПЕУ та Водоканал. Хоча й інші команди зможуть скласти їм достойну конкуренцію. Не варто забувати і про дві "вищолігові" команди - ГазМяс та Медик, які теж ще зможуть сказати своє слово.

ПЕРША ЛІГА чемпіонату Житомира з футзалу у сезоні 2014-15рр матиме такий склад:

ЖНАЕУ
Водоканал
Гранвер-ЖДТУ
ІнБев-2
ГазМяс
Корбутівка
Грантех
Атом
Іванівка
Медик

Розіграш путівок у першу лігу:
Будстудія - Іванівка - 4:4
Медик - Будстудія - 4:2
Іванівка - Медик. - 7:4

ДРУГА ЛІГА чемпіонату Житомира з футзалу у сезоні 2014-15рр матиме такий склад:
Будстудія
Фрегат
Олімпік
Штурм
Персей
Інтертелеком
Форца
Телеконтакт
ХСК Кіфа
ЖЛ

Сергій Роздум