Віце-президент АФУ Вадим Каганов прийняв участь в відкритті Чемпіонату Житомира

24.10.2016

Вадим Каганов прийняв участь в урочистому відкритті футзального сезону Житомира. Також на заході були присутні - заступник міського голови Житомира Матвій Хренов, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук, голова асоціації футзалу Житомира Віктор Таран, президент Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк.

Цього року в чемпіонаті візьмуть участь тридцять дві команди, які змагатимуться у трьох лігах. У сезон 2016- 2017 вдалося залучити і нових учасників, які цього року гратимуть у футзал вперше.

Право відкрити ігровий сезон отримали лідери житомирського футзалу - "Атлет-Житомир" та "Промінь". Гра пройшла у рівній боротьбі, але атлетівці були трохи сильнішими і святкували перемогу з рахунком 3:1.

«Робота минулих років із підприємствами, ми намагалися зацікавити їх у футзалі, принесла плоди. В нас з’явилися команди, які раніше не грали у футзал. Але по складу гравців деякі команди другої ліги створили б конкуренцію не тільки першій, а й вищій. Це радує, це значить, що керівництво цих команд цілиться на майбутнє існування, щоб рости по лігах далі. Це дуже добре», - вважає голова Асоціації футзалу м. Житомира і Житомирської області Віктор Таран.

Збільшити кількість учасників вдалося за рахунок зменшення реєстраційного внеску команд, а деяким учасникам його компенсували з міського бюджету.

«Нам дуже приємно, що він набирає популярності і все більше компаній і фірм беруть участь у цьому чемпіонаті. Ми пропрацювали таку певну стратегію з асоціацією футзалу , вирішили, що потрібно допомагати, забираємо на себе частину оренди і реєстраційний внесок двох команд із двох університетів, які дуже сильні і втрачати їх не хотілося б», - розповіла начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук.

Чемпіонат триватиме 5 місяців- на початку березня планують провести міський фінал, переможець якого представить Житомир у чемпіонаті області.

 

Аматорська футзальна ліга України, Спортивний Житомир