Стартував чемпіонат Житомира

22.10.2013

На старті сезону у вищій лізі "Медик" розгромив "Візаж" 8:2. Автором першого забитого голу в сезоні став капітан "Медика" Роман Трохліб. Окрім того, в цей день відбулось ще три зустрічі. Повноцінно змагання розпочнуться вже наступними вихідними. А фінішує турнір 16 березня.

Футзальний сезон в Житомирі розпочався з урочистого відкриття Чемпіонату міста з футзалу. У ньому взяли участь Сергій Бабіков, голова комітету студентського, аматорського та масового футзалу Асоціації міні-футболу України; Віктор Таран, в.о. голови Федерації футзалу (міні-футболу) міста Житомира; Петро Білий, голова Житомирської обласної федерації футболу та головний суддя чемпіонату Житомира; Томаш Сицинский, відповідальний секретар федерації футзалу Житомирської області.

Всі урочистості відбулись швидко і без зайвого пафосу - традиційний парад команд, підяннят прапору, привітання від гостей та організаторів, два танцювальні номери і вже за півгодини на майданчик вийшли "Візаж" та "Медик". Першим м'яч в гру ввів Сергій Бабіков, а далі розпочалось запекле протистояння, яке закінчилось розгромною перемогою "Медика" з рахунком 8:2.

В іншому матчі вищої ліги "Дасна-Кофеджіо" обіграла новачка турніру "Брейн" 5:1. І до наступного тижня лідером вищої ліги чемпіонату стає "Медик".

В матчах першої ліги "Молокія" змогла вирвати перемогу в "ІнБеву-2"5:4. "Галант-МТС" обіграв "Корбутівку" з рахунком 6:4

Нагадаймо, що цього року турнір стане відбірковим (регіональним) етапом Аматорської футзальної ліги України. Житомир став п'ятим містом в Україні, де стартували відбіркові ігри аматорської ліги. На змагання вже заявилось 30 команд, але їх кількість найближчим часом може зрости. Окрім житомирян, вперше у чемпіонаті візьмуть участь команди з інших міст області.

За матеріалами http://footballzt.com/