Сенсація від Візажу. 3 тур чемпіонату Житомира

12.11.2013

Цими вихідними, 09-10 листопада в житомирському ФОК Динамо відбулись матчі вже третього туру чемпіонату Житомира з футзалу.

Найбільшою сенсацією вищої ліги міста цього разу стала перемога СК "Візаж" СДЮШ "Юність" над основним фаворитом турнірної таблиці - "Енергією". Якщо минулого року візажівці безперечно вважались одними з головних претендентів на перемогу, то цього сезону команда заявилась на чемпіонат у новому, омолодженому складі. Тому фаворитом зустрічі безперечно вважались досвідченіші і старші енергетики. Але візажівці показали, що їх не варто недооцінювати і після двох поспіль поразок нарешті здобувають перші три очки в новому сезоні.

В інших поєдинках "Беркут-Профі" без особливих труднощів розгромив новачка сезону, команду "Брейн" з рахунком 10:1. "Медик" зумів здолати "ГазМяс", а "Атлет" - "Легіон".

Після трьох зіграних турів лідером вищої футзальної ліги Житомира стає "Беркут-Профі", хоча вся боротьба ще попереду.

Не менш цікавими були матчі і в першій лізі Житомира. Лідер групи А, команда "Форвард" не змогла обіграти "Крігер", задовольнившись нічиєю і поступившись першим місцем в групі "Радомілку". В іншій групі так само миром розійшлись "ІнБев-2" та "Персей". А новачок групи В всуху, 4:0 обіграв "Форцу" і зберіг лідерські позиції. Хоча гру в запасі ще має "Молокія".

Результати матчів 3 туру чемпіонату Житомира з футзалу

Вища ліга Чемпіонату Житомира з футзалу:
Беркут-Профі - Брейн - 10:1
Атлет - Легіон - 6:5
ГазМяс - Медик - 1:7
Візаж - Енергія - 3:2

Перша ліга Чемпіонату Житомира з футзалу:
Альфа - Фортуна - 5:3
Козацька Розвага - Гранвер - 1:7
Крігер - Форвард - 1:1
Персей - ІнБев-2 - 6:6
Кіфа - ЖНАЕУ - 1:7
Корбутівка - Штурм - 4:1
ЖВІДУТ - Форца - 4:0
Єдність - Олімпік - 9:2
Рос - Галант МТС - 5:1
Радомілк - Кодня - 5:1

За матеріалами "Футбол в Житомирі"