Прев’ю восьмого туру Чемпіонату м. Житомира з футзалу

18.12.2015

           Центральний матч туру відбудеться у неділю о 15:00 – лідер Чемпіонату «Атлет» зіграє зі своїм найближчим переслідувачем ФК «Промінь». «Атлет» має +7 очок від другого місця й теоретично може собі дозволити втратити очки, але слабо віриться, що «атлети» свідомо будуть грати на нічию.

      Цікавим обіцяє стати суботнє протистояння «Водоканалу» та «ІнБеву». У кожної з команд свої плани на цей матч: «Водоканал» у разі перемоги повернеться до призової трійки, а «ІнБев» навпаки може закріпитися на третій сходинці. Цей матч відкриватиме програму туру й стартує у суботу о 14:00. Можливі варіанти розвитку подій у вищеперелічених матчах прораховують «Енергія» та «Візаж-Дасна-Кофеджио», які в неділю розіграють між собою три очки.

       По завершені цього матчу на майданчик вийдуть сусіди по турнірній таблиці – «Грантех» та «Медик». «Грантех», який востаннє перемагав ще у четвертому турі, нарешті може здобути таких бажаних три очки. Чудову нагоду здобути першу перемогу у Чемпіонаті має «ГазМяс», щоправда для цього їм необхідно обіграти ФзК «Штурм».

       Лідери Першої ліги «Атлет-2» та «Батьківщина Молода» у восьмому турі зіграють з командами з нижньої частини турнірної таблиці, а тому цілком можуть розраховувати на чергових три очки. Особлива мотивація буде у гравців «Батьківщини Молодої», адже у разі перемоги над «Олімпіком» команда посуне з третього місця «Водоліїв».

       Більше того, «Водолії» можуть і зовсім опуститися всередину таблиці, за умови якщо свої матчі виграють «Форца» та «Персей». До слова «Форца», у разі перемоги над «Кіфою» та «Кварою», може завершити 8 тур на другому місці в турнірній таблиці.

19 грудня 2015

14:00 Водоканал – ІнБев

15:00 Грантех – Медик

16:00 Батьківщина Молода – Авангард (Полісся)

17:00 Квара – Олімпік

18:00 ХСК Кіфа – Форца

20 грудня 2015

10:00 Форца – Квара

11:00 Персей – Фрегат

12:00 Штурм – ГазМяс

13:00 Енергія – Візаж–Дасна-Кофеджио

14:00 Галант-МТС – Коростень

15:00 Атлет – Промінь

16:00 Олімпік – Атлет-2

 

Роман Буравський

http://futsal.zt.ua