Прев’ю третього туру Чемпіонату м. Житомира з футзалу

12.11.2015

 Прев’ю третього туру Чемпіонату м. Житомира з футзалу

         Третій тур у Вищій лізі може повністю змінити розстановку сил на верху турнірної таблиці. Одразу два центральних матчі заплановано у Вищій лізі й обидва на неділю. О 12:00 відбудеться «матч за шість очок» – «Атлет» зіграє з «Енергією». Інший центральний матч туру стартує о 15:00 – «Промінь» зіграє з «Водоканалом». «Промінь», який у п’ятницю у рамках Кубку України приймає київський «Епіцентр К3», на другий день після важкого кубкового протистояння зіграє зі своїм найближчим переслідувачем – «Водоканалом».

        Перипетії лідерів мало цікавлять «Медик» та «Штурм», які зійдуться в очному протистоянні, адже кожна з команд має свої плани на цей матч. Свої перші очки у Чемпіонаті спробує набрати «ІнБев», котрий зіграє з «ГазМясом». Чудову нагоду покращити своє турнірне становище має ФК «Візаж-Дасна-Кофеджио», який проекзаменує новачка Вищої ліги «Галант-МТС». Цей матч відбудеться о 10:00 й відкриватиме недільну програму матчів. Одразу ж після цього матчу на майданчик вийдуть цьогорічні дебютанти Вищої ліги – «Коростень» та «Грантех».

         Не менш цікаві матчі відбудуться й у Першій лізі. У суботу свої перші матчі у Чемпіонаті зіграють гості з Олевська – ФК «Штурм-Ліс», суперниками яких стануть «Квара» та «Фрегат». Ще один дебютант Першої ліги – ФК «Авангард» (Полісся), який повернувся до житомирського футзалу й об’єднався з ДЮСШ «Полісся», в рамках туру також зіграє два матчі. Суперниками «Авангарду» (Полісся)  будуть команди з першої четвірки: «Батьківщина молода» та «Персей».

Нелегкий недільний матч очікує на «Водоліїв», їх опонентом буде лідер Першої ліги «Атлет-2». На можливу осічку «Водоліїв» очікують одразу чотири команди, які йдуть слідом і мають однакову кількість очок – по 3. «Інбев-2», як і перша команда, спробує покращити своє турнірне становище у матчі з аутсайдером Першої ліги – «Олімпіком». Інтригуючим обіцяє стати протистояння «Форци» та «Батьківщини молодої», які займають друге та четверте місця відповідно.

 

14 листопада

12:00 Квара – Штурм-Ліс

13:00 Батьківщина молода – Кіфа

14:00 ФК Авангард (Полісся) – Персей

15:00 Фрегат – Штурм-Ліс

 

15 листопада

10:00 Візаж–Дасна-Кофеджио – Галант-МТС

11:00 Коростень – Грантех

12:00 Атлет – Енергія

13:00 Атлет-2 – Водолії

14:00 Медик – Штурм

15:00 Промінь – Водоканал

16:00 Інбев-2 – Олімпік

17:00 ІнБев – ГазМяс

18:00 Авангард (Полісся) – Фрегат

19:00 Форца – Батьківщина молода

 

Роман Буравський

http://futsal.zt.ua/