Прев’ю четвертого туру Чемпіонату м. Житомира з футзалу

19.11.2015

На перший погляд матчі четвертого туру Вищої ліги стануть легкою прогулянкою для лідируючої трійки, але це лише на перший погляд. Якщо брати в розрахунок, що «Атлет» протягом вихідних зіграє два матчі, то недільне протистояння з «Коростенем» може піднести несподіванку. Та й суботній матч з «Газмясом» навряд чи стане для атлетів легким. Зате у «Атлета» буде хороший стимул, адже в разі двох перемог команда піде у відрив від своїх переслідувачів. До слова, головні переслідувачі – «Енергія» та «Промінь», в рамках туру зіграють по одному матчу і обидва із дебютантами Вищої ліги, «Енергія» проекзаменує «Штурм», а «Промінь» – «Галант-МТС».

Непоступливий «Грантех» спробує відібрати очки у «ІнБева» та «Водоканала». До речі, у разі перемоги в обох матчах (у суботу «Водоканал» зіграє з ФК «Галант-МТС») , «Водоканал» підніметься на друге місце в турнірній таблиці.

Пробувши на верхівці турнірної таблиці Першої ліги тиждень, «Батьківщина молода» уже у четвертому турі може знову поступитися цим місцем. Перший претендент на підвищення – «Атлет-2», який, як і перша команда, зіграє два матчі. І якщо у поєдинку з «Фрегатом» атлети виглядають фаворитами, то чого очікувати від другого протистояння з ФК «Штурм-Лес» ніхто не знає. Декілька можливих варіантів розвитку подій прораховують і гравці «Олімпіка», які в минулому турі здобули свою першу перемогу, а цими вихідними зіграють два матчі – з «Штурм-Лесом» та «Водоліями».

 

Субота, 21 листопада
12:00 Олімпік – Штурм-Лес
13:00 Штурм – Візаж-Дасна-Кофеджио
14:00 Штурм-Лес – Атлет-2
15:00 Атлет – Газмяс
16:00 Водоканал – Галант-МТС
17:00 Кіфа – Авангард (Полісся)
18:00 Батьківщина Молода – ІнБев-2
19:00 Грантех – ІнБев

Неділя, 22 листопада
10:00 Водолії – Олімпік
11:00 Авангард (Полісся) – Форца
12:00 Атлет-2 – Фрегат
13:00 Атлет – Коростень
14:00 Енергія – Штурм
15:00 Грантех – Водоканал
16:00 Персей – Квара
17:00 Промінь – Галант-МТС

 Роман Буравський

http://futsal.zt.ua