До весни Житомирську федерацію футзалу очолить Віктор Таран

15.09.2013

 Наприкінці літа Петро Михайлович Білий написав заяву про самовідвід з посади голови Житомирської міської федерації футзалу. На засіданні виконвчого комітету одноголосно було обрано нового керівника, який очолить організацію до наступної звітно-виборчої конференції. Виконуючим обов'язки голови міської федерації футзалу став член виконавчого комітету федерації Віктор Леонідович Таран. Його офіційне представлення відбулось 10 вересня під час наради з представниками команд, які братимуть участь у відкритому Чемпіонаті м.Житомира з футзалу серед чоловіків сезону 2013-2014.

За словами секретаря федерації Томаша Сицинского, причинами самовідводу Петра Білого стало зростання об'ємів роботи в Житомирській обласній федерації футзалу, яку очолював і продовжить очолювати Білий. Навесні 2014 року має відбутись черова звітно-виборча конференція міської федерації футзалу, на якій буде обрано нового постійного голову федерації.

Тепер Віктор Таран очолюватиме роботу по підготовці звітно-виборчої конференції, організації нинішнього зимового чемпіонату Житомира з футзалу 2013-2014 рр, та налагоджуватиме співпрацю із органами державної влади та командами.

 За матеріалами http://footballzt.com/