Луцьк: школярі заколядували на футзалі

07.01.2014

Асоціація міні-футболу Волині продовжує знаходити нові засоби популяризації футзалу. Цього разу на цікавий експеримент під назвою «Футзальна коляда - мікс» були запрошені шкільні команди - фіналісти «Адреналін ліги».

Родзинка турніру, котрий відбувся 4 січня в СК «Арена Спорт» полягала в тому, що хлопці грали разом з дівчатами: згідно регламенту в першому таймі на майданчику повинно було перебувати мінімум дві дівчинки, а в другому мінімум три. Півфінальні пари формувалися зі збірних шкіл, що грали у фіналі «Адреналін ліги» і вже в першому матчі відбувся реванш!

Дівчата двадцять шостої школи у фіналі шкільних змагань 6-7-х класів досить легко переграли своїх колежанок з дванадцятої школи, а ось у міксі кінцівка гри віщувала серію пенальті, якби не представники сильної статі школи №12 - саме реалізований карний удар за 0,2 секунди до кінця матчу подарував перемогу школярам з Вишкова. Забігаючи наперед скажемо, що саме ці дівчата і хлопчики отримали головний трофей в своїй віковій категорії, перегравши по пенальті одинадцяту школу в фіналі. Взагалі було досить цікаво спостерігати за стратегіями тренерів-вчителів під час ігор: хтось ставив дівчат у ворота, сподіваючись, що більшість хлопців на майданчику ліквідує загрози у захисті, хтось сподівався на майстерність дівчат, що мають турнірний досвід і займаються у секціях. Глядачі оплесками та схвальними вигуками вітали дівчат, яким вдавалося в ігрових єдиноборствах взяти гору над хлопцями. Захоплення викликали голи забиті дівчатами хлопцям-воротарям і сейви дівчат-голкіперів після ударів хлопців. В будь-якому випадку було помітно, що перемагає команда, де хлопці довіряють дівчатам, де хлопці не намагаються всю гру зробити самостійно, а працюють як і належить усім колективом, усією командою. Саме таку гру продемонстрували учні школи № 24 у фіналах збірних 8-9 та 10-11 класів - беззаперечна перевага над суперниками вилилася в досить великі рахунки, і два головних кубки вирушили в район ДПЗ. Зрештою усі призери отримали кубки від українсько-німецької організації «Чесна гра» і традиційні призи від «Адреналін Сіті».

Такі мікс-змагання було проведено вперше і, здається, пройшли вони цікаво, отже Асоціація на нагородженні проанонсувала, що такий турнір стане традиційним для учасників «Адреналін ліги», а далі цей експеримент поширюватиметься і на інші змагання.

Сергій Голоскоков за матеріалами Асоціації міні-футболу Волині