Волинь: розгроми та запекла боротьба

17.12.2015
В зв’язку з турніром, що відбувався в "Адреналіні" протягом вихідних в чемпіонаті області зіграли матчі лише в третій та першій лізі. Ігри третьої ліги пройшли без сенсацій: "Хадеа" впевнено подолав "Жидичин" 11:4; "Топільно" не дало шансів "Штурму-2" 9:3; "Авангард" не дивлячись на відсутність лідера атак Музики переміг "Ласочку" 8:4; дублери "Торпедо" в принциповому поєдинку проти дублерів "Колоса" відсвяткуали перемогу 3:2; а "Забіяка" прогнозовано подолав "Камазік" 12:1.
   Цікавим виявився матч "Стелла" - "Ласка-2" - на  перерву команди пішли за нічийного рахунку 1:1, а в другому таймі "боратинці" першими вирвалися вперед, після голу Шишка. Проте втримати перемогу не вдалося - остання п’ятихвилинка була за "Стеллою" і в результаті 3:2 на користь "Стелли". "Опера" в свою чергу без проблем розібралася з "Олімпом" 8:0.

 Отже на наступних вихідних змагання відбуватимуться в повному об’ємі, а вболівальникам буде цікаво подивитися не лише на матчі Суперліги, а й, наприклад, на центральний матч третьої ліги "червоного" дивізіону в якому зійдуться "Лучеськ" та "Прилуцьк". Хто переможе "міські" чи "посадські" поживемо-пограємо-побачимо.