Волынь, Перша ліга: Лідери крокують упевнено до нагород

23.02.2015

Після дев’ятого туру у Першій лізі із лідером майже визначилися, а от із переслідувачами справа важча – щільність у турнірній таблиці дозволяє конкурентам надіятися на осічку.

ФК Славія – Опера – 8:5
Тур розпочався одразу із матчу за другу-третю сходинку у турнірній таблиці. Команди нав’язали боротьбу один одному на кожній частині майданчику. Богдан Гринчук відкрив рахунок, Дмитро Заболотько зрівняв, але Олександр Міх одразу ж відновлює гандикап. Той же Богдан оформлює дубль та Володмир Третяк відзначаються знову і рахунок стає – 4:1. Однак лідери «Опери» Ігор Шевельов та Роман Хорзов скорочують відставання до мінімуму – 4:3 на перерву.
Другий тайм продовжила така ж перестрілка, але більш влучнішими виявилися гравці у синіх футболках – хет-трик Дмитра Омельчука встановив остаточний рахунок 8:5. Захоплюючий матч, але переможець є тільки один.

Модерн-Експо – Стелла – 2:5
Стелла продовжує гонитву за лідерами після декількох безвиграшних матчів. Поєдинок проходив саме під їхнім керівництвом – хет-трик Олександра Серяпова, по голу на рахунку Олександра Правова та Валерія Задерея у «Стелли» і Михайла Мельника із Володимиром Трофимчуком у «Модерн-Експо». Варто також відзначити феєр-плей – після того, як гравці «Стелли» забили гол зіштовхнувшись із голкіпером суперника і судді його зарахували, чорно-жовті дозволили «Модерну» забити у відповідь, не створюючи при цьому опору. Молодці.

ПроДо – Олімп – 1:1
Гра за виживання – команди так не хотіли програвати, що атакували із пересторогою. «Олімп» рахунок у матчі відкрив – Олег Потрапелюк вдало замкнув простріл із ауту, проте Валерій Курик рахунок зрівняв. Надалі точилася боротьба та ближчими до перемоги були саме олімпійці – не реалізувавши декілька нагод та поціливши у стійку. Тепер цим колективам доведеться не солодко, адже суперники у них залишилися із лідируючої когорти.

Бренд – ФК Олика – 1:6
Команди доволі швидко обмінялися голами Сергія Подгуски та Олександра Куніцина. Та надалі фортуна супроводжувала лише оличан. Хетриками відмітилися Сергій Подгуска та кращий бомбардир Першої ліги Олег Шахраюк.

ДжеРост – Волиньагротех-2– 1:8
Матч, що завершував ігровий день видався доволі прогнозованим, але «ДжеРост» нічого не міг зробити із лідером Першої ліги. Хет-трик Олега Василюка, дублі Олександрів Марковця та Антонюка.