Волинь. Пам’яті Євгена Бубнюка

26.02.2014

Днями в Маневичах проходив турнір з міні-футболу серед дівчат, присвячений пам'яті Євгена Бубнюка. Євген був першим на Волині, і взагалі, у Західному регіоні тренером, що почав розвивати жіночий футбол. Його випускниці грають зараз по всій Україні і багато клубів дякують за спортсменок з Маневиччини.

Трагічна загибель Євгена не перервала напрямок роботи місцевої ДЮСШ, а щорічний турнір є доброю згадкою про людину, яка започаткувала волинські традиції жіночого футболу.

Отже цього разу до райцентру прибуло вісім команд, складених з дівчат 99 року народження і молодших, які мали посперечатися за кубок турніру. На жаль, через складні політичні обставини в країні не змогли прибути на змагання юні спортсменки з інших областей, за виключенням львівської дружини. Зусиль до організації турніру доклали представники райдержадміністрації: начальник відділу освіти Михайло Ліщук, завівдувач сектору у справах спорту сім'ї та молоді Руслан Клімчук, дирекція та тренери маневицької ДЮСШ.

В перший день змагань відбувалися ігри в групах в коло. Дуже щільно фінішувала група А, адже більшість матчів в ній завершилися внічию і лише рівний рахунок 2:2 в грі Ковеля проти горохівчанок дозволив луцькій команді ДЮСШ-2 вийти на перше місце у групі. До речі, дуже гарно виглядала в цій четвірці команда Маневичі-2, складена з нймолодших дівчат. В групі Б сенсацій не сталося і в ній прогнозовано перше місце дісталося команді Маневичі-1. Для визначення переможців було зіграно 4 стикових матчі і після них команди розташувалися практично, як і на фініші чемпіонату області серед цих команд. Так само першу сходинку зайняла команда Маневич, на другій розташувалася команда луцької ДЮСШ-2, а ось третю сходинку цього разу забрала локачинська дружина відтіснивши ковельчанок на четверту позицію. Зрештою дівчата ще раз зустрілися в футзальних баталіях, а тренери мали можливість поспілкуватися в приємній атмосфері традиційної маневицької гостинності. Приємно, що традиція живе і щороку юні спортсменки приїжджатимуть на турнір пам'яті людини, що залишила частинку своєї душі у волинському футболі.

По матеріалам amfv.com.ua