Підписуйтесь на нас:

Волинь: Найсильніший чемпіонат за всі роки

27.02.2015

Добіг до завершення сезон у Суперлізі Волині, і хоча баталії елітних команд продовжаться у Кубку Суперліги, гравці та тренери підбивають підсумки поточного чемпіонату, що минув.

Петро Назарук, головний тренер команди «Волиньагротех»:

– Була рівна гра, рівний сезон, моменти створювалися як біля одних воріт, так і біля інших. Я думаю, що нам не вистачило трішки везіння. Можливо сьогодні у «Надії» – був їхній день, а дві луцькі команди, замість того щоб зайняти якісь призові місця, одного рівня: одні зайняли не те чого прагнули, а інші взагалі пролетіли мимо медалей. Так буває у футзалі!
«Волиньагротех» - хоч і змінився у складі більш як на 50 відсотків, але команда стала більш тактично грамотна. Трішки краще стали грати в обороні, не дуже багато пропустили у цьому сезоні, а забивали пристойно. Я думаю, що наша майстерність піднялася за рахунок того, що стало більше сильніших команд у чемпіонаті, адже п’ять команд із шести, до останнього боролися за різні комплекти нагород. Різні команди могли стати як першими так і третіми – шанси були у всіх. Дуже сильні і рівні команди, але в деяких іграх одним чи іншим більше таланило в якихось епізодах.

Сергій Шафранський, гравець команди «Надія»:

- Це Суперліга, тут простих матчів і не буває. Ми спокійно відіграли, на класі, як кажуть, потратили мінімум зусиль в останніх матчах. Цього року дуже сподобався чемпіонат, мабуть у п’ять разів складніше було грати, ніж у минулі роки. Інтрига затягнулася до останнього туру, що не може не радувати, як нас гравців, так і вболівальників.