Волинь: "Надія" збільшує відрив

09.02.2016

   Безкомпромісні поєдинки призерів відбору третьої ліги («Ліги чемпіонів», як називають її вболівальники) проходять виключно в «Адреналін сіті» і викликають неабиякий інтерес вболівальників. Цього разу бойова нічия 1:1 в матчі «Модерн експо» - «Нововолинськ ТТІ» та в деякій мірі сенсаційний рахунок 4:1 на користь «Авангарду 040» проти «Торпедо-2» стали окрасою туру.

    В другій лізі зафіксовано два однаково розгромних рахунки 10:1. Саме так перемогли своїх опонентів «Надія-2» та «Любарт ДЮСШ №2», а не пощастило «Штурму» та «Боратину» відповідно. А от «ПАККО» в матчі за «шість очок» поступилося «Метеору» 1:2, а відтак змінилися лідери: «Нова лінія» заробила свої три бали в матчі з «Голобами» і наздогнала «Зимне», тому передфінішна напруга матчів буде зашкалювати!

   Лідери першої ліги «Вікторія» та «Опера» здається збираються не пропустити нікого ні на першу, ні на другу позицію в турнірній таблиці: здобувають перемогу за перемогою і лише доля бронзових нагород, можливо, буде під питанням в цій лізі.

   Очікування матчу «Вотранс-2» - «Акцент», що припадає на останній тур, і судячи з усього, стане «золотим» сягає вищої точки – обидві команди йдуть практично без втрат і знову подолали своїх суперників. Командам же, що сперечаються за «бронзу» доведеться вже в наступному турі доводити свої амбіції: «ЛСТМ» зіграє з «Динамо», а «Торпедо» з «Вотранс-2».

    Суперліга обійшлася без сюрпризів: «Надія» здобула перемогу над «Володимирівкою» і ще міцніше влаштувалася на верхівці турнірної таблиці, зважаючи ще й на той факт, що «Вотранс» програв «Волиньагротеху» 3:4.

  Два кубкових матчу цього вік-енду вивели в наступну стадію «суперлігові» команди «Володимирівку» та «Надію», кому вони дістануться в суперники – вирішить жереб однієї четвертої, а як складеться їх кубкова доля: поживемо-пограємо-побачимо.