Волинь: Кубок стартував

18.12.2013

Друга ліга. За крок до фінішу в дивізіонах

В «Білому» дивізіоні все просто. За тур до фінішу звання чемпіонів здобув колектив Юрія Гаврилюка – «Метеор». Навіть у разі поразки в останньому матчі «небесне тіло» матиме перевагу над ФК «Звірів» за особистими показниками. Хоча знаючі спортивний дух команди, слід очікувати боротьби і в завершальному турі.
ФК «Звірів» вирішив питання щодо запланованого набору очок у поєдинку з рожищенським КСПТ та виграв 8:1. Родзинкою цієї гри стало тотальне невезіння гостей при виконанні пенальті та дабл-пенальті. Всі шість спроб виявилися марними.

«Білий» дивізіон. 6-й тур
ФК ЗВІРІВ - КСПТ РОЖИЩЕ – 8:1 (4:1)

Голи: Черней, 4, Шафраюк, 14, 20, 20, Стасюк, 22, 24, Гуменюк, 25, Котюк, 34 – Ткачук, 4
Попередження: Гуменюк, 22, Харченко, 29, Зуєв, 33, Романюк, 39, Стасюк, 40 (усі ФК «Звірів»).
Арбітри: Карамаць, Силюк. 3-й арбітр: Зварич

АГРОМАТ – НАДІЯ-3 – 1:8 (0:3)
Голи: Гусак, 26 – Семенюк, 4, 28, 32, 40, Пінковський, 14, Кінчук, 19, Кирильчук, 23, Плісак, 33
Попередження: Йоржик, 3, Ільчук, 38 (обоє Агромат)
Арбітри: Карамаць, Кірепко 3-й арбітр: Зварич

КАМАЗІК – РЕЗОНАНС – 2:2 (0:1)
Голи: Костевко, 32, 38 – Зварич, 15, Онищук, 26
Арбітри: Мадзей, Дмитрук 3-й арбітр: Голоскоков

40-Й – МЕТЕОР – 3:7 (2:3)
Голи: Камець, 3, Носалюк, 19, 39 – Рибак, 13, Грабовецький, 15, 22, 30, Антонов, 19, Франчук, 31, 35.
Попередження: Носалюк (40-й) – Антонов (Метеор)
Арбітри: Трефіловський, Бугайчук . 3-й арбітр: Голоскоков

У команд в «Червоному» дивізіоні відразу чотири колективи претендують на попадання до Ліги Чемпіонів, хоча шанси на чемпіонство вище у боратинської «Ласки-2», яка отримала чергову впевнену перемогу над «Домотехніком» з рахунком 6:0. Після поразки у першому турі колектив Віктора Вороб’я крокує без очкових втрат. Напагані шанси навіть на перемогу в дивізійних перегонах у «Гіркої Полонки», «Майдану» та «Капризу», які у звітному турі здобули перемоги. Розв’язка відбудеться наступних вихідних.
«Червоний» дивізіон. 6-й тур

ШТУРМ - ГІРКА ПОЛОНКА – 2:8 (2:4)
Голи: Птачик, 13, Бас, 16 – Кізгора, 7, 22, 36, Лясковський, 8, 24, Реферда, 10, Висляк, 20, Фуга, 28
Попередження: Капляр, 8, Федорчук, 40 (обоє Штурм)
Арбітри: Трефіловський, Бугайчук. 3-й арбітр: Зварич

МАЙДАН-ЛИПИНИ - КРОШУ – 4:3 (3:2)
Голи: Байбула, 8, 11, 14, 27 – Антонюк, 4, Четвержук, 14 (автогол),Поляк, 34
Попередження: Байбула, 10 – Антонюк, 4, Поляк, 7
Арбітри: Кірепко, Зварич 3-й арбітр: Корпош

ЛАСКА-2 – ДОМОТЕХНІК – 6:0 (2:0)
Голи: Янюк О. 10, Москвіч, 18, Гуменюк, 21, 24, Заєць, 34, Видрич М., 38.
Попередження: Заєць (Ласка-2)
Арбітри: Мадзей, Дмитрук 3-й арбітр: Голоскоков

АВТОМОБІЛІСТ - КАПРИЗ – 4:10 (3:7)
Голи: Тарасюк, 7, 19, 28, Ягодинець, 14 – Грома, 2, Щербик, 5, 8, 24, Ахмедов В., 12, Кубський, 16, Ахмедов Б., 17, Подлєсков, 19, 35 (++), 38 (++).
Попередження: Тарасюк (Автомобіліст) – Романчук (Каприз)
Арбітри: Корпош, Лихач 3-й арбітр: Голоскоков

Свої чергові перемоги здобули лідери «Жовтого» дивізіону «Стелла» та «АДФК» і тепер в останньому турі обидві команди не мають права на помилку. Хоча перевага в один пункт робить фаворитом у чемпіонській гонці саме «Стеллу».

Як не дивно, але самі цікаві матчі дивізіону відбулися не в поєдинках лідерів. Спочатку драматичну нічию 4:4 «замутили» гравці «Хадеа» та «Фіміаму». А пізніше у двобої «ПроДо» - «Прип’ять» глядачі стали свідками результативної гри, що до кінця тримала у напрузі вболівальників обох команд. Більш вдалими виявилися футзалісти «ПроДо».

«Жовтий» дивізіон. 6-й тур

ХАДЕА – ФІМІАМ – 4:4 (0:3)
Голи: Стужук, 23, Денісов, 33, 39, Хомярчук, 35 – Терещук, 3, 32, Вегера, 9, Потурай, 14
Попередження: Музичук, 32 – Терещук, 12
Арбітри: Бугайчук, Трефіловський. 3-й арбітр: Зварич

AIRBITES - АДФК - 1:10 (1:1)
Голи: Тимощук, 6 – Хвесик, 8, 28, 29, Перстенюк, 26, 27, 29, Маркевич, 35 (автогол), Самолюк, 37, Ренькас, 38, Кравчук, 39.
Попередження: Ренькас, 17 (АДФК)
Арбітри: Силюк, Зварич. 3-й арбітр: Корпош

СТЕЛЛА – КОЛІБРІС – 12:0 (5:0)
Голи: Правов, 1, 16, 28, 28, Потоцький, 3, 17, 22, 26, Серяпов, 5, 12, Горохоль, 35, Деркач, 39
Попередження: Босак (Колібріс)
Арбітри: Трефіловський, Бугайчук. 3-й арбітр: Голоскоков

ПРОДО – ПРИП’ЯТЬ – 6:5 (0:1)
Голи: Семенюк, 22, Остапюк, 32, Карпець, 33, 40, Бляшук, 37 (+), Курик, 40 – Кух К., 3, 31, Хрупчик, 25, Баранович, 36, Кух В., 40.
Попередження: Баранович (Прип’ять)
Арбітри: Корпош, Лихач 3-й арбітр: Кунаков

Кубок Волині. Цікаво, але без особливих сенсацій

Перший етап розіграшу кубкового обласного трофею виявися багатим на події, але без особливих сенсацій. Суперліга втратила лише двох своїх представників, з яких виліт «Мар’янівки» був дещо прогнозованим, а поразка команди «Епіцентр К» припала на натхненну гру рівненського «Комфорт-Сервісу», котрий у Вищій лізі виглядає досить гідно. В решті поєдинків перемогу святкували ті, на кого в більшості робили ставку фахівці та вболівальнки.

До 1/8-ї, жеребкування якої відбудеться у п’ятницю, пройшли: «Надія», «Шанс-Авто», «Вотранс», «Волиньагротех», «Ласка», «Володимирівка», «Камаз-Агро», «Кураж», «Будівельник», «Вотранс-2», «Освіта», «Колос», «Атлетик», «Комфорт-Сервіс», АФК «Володимир» та «Модерн-Експо».
Матч-відкриття першого етапу Кубку області виявився багатим на гольові події. І це не дивно, адже у гості до луцької «Освіти» завітала «Мар’янівка». У тотальному обміні гострими моментами спочатку більш вдалими були гості, а пізніше освітянський колектив пішов у відрив і зміг набити аж 10 голів у ворота суперників, котрі відповіли сьома влучними ударами.

В наступному поєдинку «Волиньагротех» нічого не міг поробити з вищоліговою «Надією-2», котра п’ятіркою виконавців змогла втримати нічийний результат (1:1) до фінальної сирени, а в серії післяматчевих пенальті безпомилково виконати свої спроби. Проте цей успіх скоріш за все не дозволить хорівській команді продовжити боротьбу за кубковий трофей Волині, адже у складі гостей на гру вийшов дискваліфікований Олег Партика, що є грубим порушенням діючого Регламенту, а відповідно КДК буде зобов’язаним на своєму засіданні зарахувати технічну поразку 5:0 команді «Надія-2».

Технічною поразкою закінчився і матч у Володимирі-Волинському, де на майданчик не вийшла команда гостей «Квартал», на яку чекала «Володимирівка». На жаль ця гра закінчилася не розпочавшись.

А ось «Луга» з Першої ліги дала справжній бій лідеру «вишкі» з острожецького «Камаз-Агро». Більше того, господарі після першої половини зустрічі навіть вели у рахунку. Але другий тайм залишився за гостями, котрі у завершальних стадіях атак були більш вдалими за опонентів. 3:6 – бойова перемога «камазівців».

Насправді різнополюсним став поєдинок між «Олімпом», який посідає останню сходинку в Першій лізі та лідером Суперліги – «Надією», але лише за назвою, а не рахунком. Після того, як майстерні гості з 9-ї хвилини по 20-у забезпечили комфортну перевагу в п’ять м’ячів, «олімпійці» заграли розкуто і змогли чотири рази засмутити Ігоря Пунду. Проте далі у кубковій сітці крокує старший за класом клуб з Локачинського району.

В рівному двобої ківерцівського «Колоса» з «Луцьктеплом» все вирішилося у другій половині гри. Атакуючий порив номінальних господарів виявився ефективним і в 1/8 зіграють підопічні Юрія Ващука, котрі провели зустріч сконцентровано та ефективно.

Боратинська «Ласка» досить не лагідно обійшлася з «ДжеРостом», котрий виступає у Першій лізі. На дев’ять голів помаранчево-сірих команда з району вулиці Львівської змогла відповісти лише двома влучними пострілами.

Горохівський «Кураж» на відміну від своїх земляків з «Мар’янівки» не став пускатися в обмін гольовими ударами з «Оперою», а методично шукав успіху біля чужих воріт, не на хвилину не забуваючи про захист власних. Підсумковий рахунок 7:1 – свідчення зрілої гри колективу, який у Вищій лізі серед лідерів.

Несподівано крупно – 0:13, поступився у кубковому матчі «Ніко Ветеран-Лучеськ» суперникам з Суперліги. У «Вотранса» проходили швидкі атаки з академічними закінченнями, а синім тотально не щастило. Навіть коли м’яч летів у сітку воріт Романа Перлова, на його шляху зустрічалися перепони навіть у вигляді власних гравців. Таким чином молодий кіпер транспортників записав до свого активу «сухий» матч, а ветерани припинили кубкову ходу вже на першому етапі.

Недільна програма Кубку продовжилася принциповим протистоянням «Будівельника» та «Торпедо». Цього разу, на відміну від чемпіонату, забивала лише одна команда. Дубль Олександра Устимчука та влучний постріл Ігоря Поліщука принесли перемогу «будівелам».

У Ковелі «Шанс-Авто» впевнено переграв луцький «Спартак», який зумів на гостьовому майданчику відзначитися чотири рази. Щоправда підопічні Олександра Мороза ще у першому таймі забезпечили собі комфортну перевагу, але луцькі хлопці билися до кінця і заслужили повагу від суперників та глядачів.

Дещо сенсаційно зі знаком «-» зіграв «Епіцентр К». Рівненський «Комфорт-Сервіс» виглядав господарем на майданчику «Арени Спорт» і видав видовищну гру. Красиві голи були результатом комбінаційної гри, яка реально стала прикрасою ігрового дня.

«Атлетик» знову виграв у «Зміни». Після перемоги у чемпіонаті 3:0, смугасті переграли команду Віктора Ліннікова і в кубковому двобої. Відмінністю другого матчу став лише той факт, що зелені змогли забити гол у ворта незручного суперника.

Вболівальники очікували драми від матчу «ПАККО» - АФК «Володимир», але інтрига зберігалася лише до другого тайму, коли до мінімальної переваги гості додали ще три голи. Суха перемога 4:0 лідера Першої ліги виводить команду з Володимира-Волинського до наступного етапу, де вона може зіпсувати настрій будь-кому.

В поєдинку «однокласників» з Першої ліги «Модерн-Експо» та «Мідас-Трейд» більш налаштованими на перемогу виявилися представники заводу. Вони відразу захопили ігрову ініціативу виглядали справжніми господарями майданчика. Їх суперники змогли забити лише по разу у кожному таймі.

Останній кубковий матч став приграсою недільного вечора, хоча певно додав сивини наставнику «Вотранс-2» Юрію Волошину. Кілька разів його команда виходила вперед, але кожного разу амбітна «Олика» забивала голи-красені та наздоганяла суперника. Доля поєдинку до останніх хвилин висіла на волосині, але у підсумку гол ветерана футболу Ігоря Чепелюка остаточно підвів риску у двобої – 6:2 на користь транспортників.

Результати матчів 1/16 Кубку Волині:

ОСВІТА - МАР’ЯНІВКА – 10:7 (6:3)
Голи: Кропива, 6, 34, Медунецький, 13, 16, 17, 18, 25, Улітич, 22, Тучкевич, 23 – Курілко, 5, 7, Домбовський, 8, 28, Пушкаш, 19 (автогол), Хринюк, 29, Жук, 33, Шоломович, 37.
Попередження: Назарчук, 40 (Освіта)
Арбітри: Безуглий, Хомич 3-й арбітр: Корпош

ВОЛИНЬАГРОТЕХ - НАДІЯ-2 - 5:0 (технічна поразка – участь дискваліфікованого гравця)
Попередження: Прислупський, 23 – Партика, 31
Арбітри: Хомич, Безуглий 3-й арбітр: Корпош

ЛУГА - КАМАЗ-АГРО - 3:6 (3:2)
Голи: Подригуля С., 5, Бенько, 12, Подригуля В., 16 – Гоменюк, 15, 34, Юрчук, 17, 25, Вишневський, 21, 37.
Попередження: Касянчук, 16 (Камаз-Агро)
Арбітри: Літвінчук, Хомич 3-й арбітр: Корпош

ОЛІМП - НАДІЯ - 4:7 (0:5)
Голи: Івахненко О., 25, Потрапелюк, 29, Івахненко В., 34, Гіндич, 36 – Шафранський, 9, 20, 23, Радько, 10, 15, Пунда, 19, Данилюк, 37.
Попередження: Івахненко, 33 (Олімп)
Арбітри: Безуглий, Літвінчук 3-й арбітр: Корпош

ВОЛОДИМИРІВКА - КВАРТАЛ 5:0 (технічна поразка – неявка суперника)

КОЛОС - ЛУЦЬКТЕПЛО – 5:1 (1:0)
Голи: Полтавець, 4, 40, Батрак, 26, 31, Гаврук, 40 – Дудчик, 23.
Попередження: Чабан, 7, Ващук Ю., 10, Гаврук, 37 – Дячук, 14.
Арбітри: Літвінчук, Безуглий 3-й арбітр: Корпош.

ДЖЕРОСТ - ЛАСКА – 2:9 (1:5)
Голи: Ковалевський, 12, Марчук Ю., 23, Данилюк, 39 (автогол) – Єфремов, 4, 5, 8, 40, Степанов, 14, 34, Лисенко, 20, 35
Попередження: Трофимчук, 9.
Арбітри: Безуглий, Літвінчук 3-й арбітр: Корпош

КУРАЖ - ОПЕРА – 7:1 (3:0)
Голи: Гладун В., 2, Холодзьон, 4, 18, Повідзьон, 22, Гладун Б., 36, 37, Бабаляс, 38, Фібіч, 39 (автогол) – всі Кураж
Попередження: Шевельов, 40.
Арбітри: Смірнов, Мищук 3-й арбітр: Корпош

НІКО ВЕТЕРАН-ЛУЧЕСЬК - ВОТРАНС – 0:13 (0:3)
Голи: Курінов, 5, 24, Стадницький, 20, 28, 37, Кабанов, 20, 40, Неделюк, 21, 25, 32, Волошин А., 28, Олійник, 31, Махнюк, 37.(всі Вотранс)
Попередження: Азовський, 15, Оліда, 31, Дячук, 39 (всі Ніко Ветеран-Лучеськ
Арбітри: Мищук, Смірнов 3-й арбітр: Корпош.

БУДІВЕЛЬНИК - ТОРПЕДО - 3:0 (0:0)
Голи: Устимчук, 22, 39, Поліщук, 35.(всі Будівельник)
Попередження: Стасюк, 20 (Торпедо)
Арбітри: Скиданюк, Заяць 3-й арбітр: Кунаков

ШАНС-АВТО - СПАРТАК – 11:4 (5:0)
Голи: Бобилєв, 12, 12, 17, 27, Романчук, 13, 14, 28, 29, 37, Коб, 30, Сагаль, 32 – Коваль, 25, Горбачов, 28, 36, Іванюк, 40.
Попередження: Романчук, 5 – Горбачов, 19.
Арбітри: Климук, Герасимків 3-й арбітр: Літвінчук

ЕПІЦЕНТР К - КОМФОРТ-СЕРВІС - 2:5 (0:1)
Голи: Бугайчук, 35, Лукашук, 38 – Петрик, 16, 22, Луцюк, 23, 30, Абрамович, 29
Арбітри: Заяць, Скиданюк 3-й арбітр: Кунаков

АТЛЕТИК - ЗМІНА – 3:1 (2:0)
Голи: Романов, 11, Онищенко, 19, Вакульчук, 34 – Ліщук, 25.
Попередження: Савчков, 16, Заблоцький, 31 – Власюк, 29, Сивий, 31, Третяк, 36.
Арбітри: Чабан, Дмитрук 3-й арбітр: Кунаков

ПАККО - АФК ВОЛОДИМИР – 0:4 (0:1)
Голи: Татарінцев, 3, Борис, 23, 26, Мазур, 38 (всі АФК Володимир)
Попередження: Кальчик, 30, Романюк, 30 – Татарінцев, 13, Омельян, 20.
Вилучення: Романюк, 37.
Арбітри: Дмитрук, Чабан 3-й арбітр: Корпош

МОДЕРН-ЕКСПО - МІДАС-ТРЕЙД – 5:2 (3:1)
Голи: Мосійчук, 11, 35, Оляницький, 12, Коструба, 17, 33 – Пшонік, 4, Богута, 25.
Попередження: Роюк, 30 – Пшонік, 16.
Арбітри: Чабан, Дмитрук 3-й арбітр: Корпош.

ВОТРАНС-2 - ОЛИКА – 6:4 (1:1)

Голи: Чепелюк О., 15, Волошин А., 25, 26, Мосійчук, 27, 36, Чепелюк І., 39 – Дордюк, 19, Подгуска, 27, 28, Шахраюк, 32.
Попередження: Чепелюк О., 12 – Подгуска, 10, Шахраюк, 30, Дзекан, 39.
Арбітри: Дмитрук Б., Дмитрук В. 3-й арбітр: Корпош

Кубок України. До нас їдуть лідери групи «Центр»

Ввечері середи 18 грудня о 18.30 в рамках другого етапу розіграшу Кубку України з футзалу на майданчик СК «Арена Спорт» вийдуть хорівська «Надія» та кременчуцький «Лукас». Нагадаємо, що наші земляки з Локачинського району на першому етапі у виїзному поєдинку в місті Лева переграли місцевий «Княжий ринок» з рахунком 3:2 і після жеребкування отримали у суперники команду Першої ліги. Давйте ближче познайомимся з нашими гостями.

Футбольний клуб «Лукас» був заснований в 2009 році. За три роки він пройшов досить динамічний шлях розвитку. У 2009 році в 3-ій лізі першості Кременчука з футзалу «Лукас» зайняв перше місце. Далі, в 2010 – команда вперше дебютувала у вищій лізі чемпіонату Кременчука (тренер Сергій Шаманський), підсумок – 4 місце. Вже в сезоні 2011-2012 роки МФК «Лукас» взяв участь паралельно в двох турнірах: у чемпіонаті Кременчука і відкритому чемпіонаті Полтави (тренер Ігор Краєвський). У першому з цих турнірів команда стала бронзовою призеркою, в другому – фінішувала в кроці від призової зони, зайнявши 4 місце.

У сезоні 2012/13 молоду і амбітну команду очолив новий наставник. Граючим тренером ФК «Лукас» став один з кращих бомбардирів за всю історію української Екстра-ліги з футзалу, майстер спорту – Валентин Цвєлих. Саме під його орудою команда знайшла свій яскравий стиль гри і справи у неї пішли просто блискуче!

Виступаючи на трьох «фронтах»: міський чемпіонат, першість України в 2-ій лізі і Кубок України, ФК «Лукас» штампував одну перемогу за іншою. Причому робив це упевнено, солідно, а головне красиво, як і личить команді, яка ставить перед собою найвищі цілі. Досягнення команди «Лукас» в сезоні 2012/13 – це дострокова перемога у вищій лізі чемпіонату Кременчука з футзалу і упевнені виступи в першості України в 2-ій лізі, де «Лукас» також достроково оформив участь у фінальній частині цього турніру.
У кубку України сезону 2012/13 «Лукас» пройшов у Фінал Чотирьох, де зумів вибити з кубку дві команди Першої ліги. У першості другої ліги «Лукас» зайняв друге місце, поступившись у вирішальному матчі фінальної частини турніру київському «Епіцентру-К3». У сезоні 2013/14 ФК «Лукас» зробив ще один крок вперед і подав заявку на участь в першості України по футзалу серед команд Першої ліги. Після шести турів команда впевнено посідає перше місце, маючі у своєму активі 16 очок.

Чи по зубам «Надії» суперники такого калібру? Це стане відомим вже завтра. Запрошуємо всіх вболівальників на 18.30 на трибуни «Арени Спорт» підтримати наших земляків, в перемогу яких, згідно нашого опитування, вірить майже 75% респондентів.

Сергій Голоскоков