Кубок Волині. «Надія» робить золотий дубль

25.03.2014

Майже 60% відвідувачів сайту АМФВ, котрі взяли участь у голосованні напередодні фінального поєдинку Кубку Волинської області, були впевнені у перемозі «Надії» в основний час. Цей прогноз виявився правильним, але з математичної точки зору лише теоремою, що потребувала серйозних доказів. І першим кроком у доказі того, що кубком буде володіти хорівська команда, став дещо несподіваний гол на 7-й хвилині у виконанні капітана номінальних господарів Миколи Радька.

«Волиньагротех» не довго оговтувався від пропущеного м'яча і стараннями Ігоря Ніщика відновив рівновагу. Тренерському штабу «Надії» довелося шукати нові ходи, аби схилити шальку терезів успіху на свій бік. Проте до перерви нічийний рахунок так і не змінився.

Після відпочинку завдання для чемпіонів Волині серйозно ускладнилося. «Агротехівець» Вадим Вознюк потужним ударом низом ефективно реалізував штрафний і трибуни оживилися, адже більшість вболівальників симпатизувала лучанам. Перевага підопічних Анатолія Бартощука трималася близько чотирьох хвилин до моменту коли кращий бомбардир Суперліги Ярослав Писько зумів пробити кіпера лучан Павла Чемериса.

Переломний та переможний гол «Надії», як показали подальші події у матчі, забив Сергій Шафранський на 30 хвилині. Після цієї події «Надія» академічно продовжила конролювати хід поєдинку і звела до мінімуму можливості гостей в атакуючих діях. Обмін голами на останній хвилині фінального матчу вже не зміг кардинально змінити ситуацію. 21 березня у п'ятницю сильнішою виявилася «Надія», яка змогла зробити правильні висновки з поразки та нічієї з суперником в рамках чемпіонату Волині.

Вдруге в історії АМФВ команда-чемпіон робить золотий дубль, вигравши у додаток до золотих медалей першості Кубок області. І вперше кубок виграє команда не із Ковеля. Вітаємо "Надію" з перемогою та бажаємо вдалого успіху в Одесі під час фінального турніру аматорського чемпіонату України!

НАДІЯ - ВОЛИНЬАГРОТЕХ - 4:3 (1:1)

Голи: Радько, 7, Писько, 25, Шафранський, 30, Москвін, 40 - Ніщик, 11, 40, Вознюк, 21.

Попередження: Філь, 9, Вознюк, 39, Прислупський, 39 (Волиньагротех).

Арбітри: Літвінчук, Хомич 3-й арбітр: Онищук

 По матеріалам amfv.com.ua