Вінниця: державні службовці визначили переможця у Чемпіонаті міста з міні-футболу

18.08.2014

У Вінниці відбувся щорічний чемпіонат міста з міні-футболу серед держустанов. Цьогорічний склад учасників встановив рекордну кількість команд – 12, всього близько 220 спортсменів.
Дані змагання проводяться з метою організації відпочинку держслужбовців, залучення їх до здорового способу життя, - говорить голова міської федерації футболу Дмитро Руденко. – Також, нашою метою було створення середовища для невимушеного спілкування співробітників різних сфер державного управління, підтримання командного духу установ.

Позмагатися на футбольному полі цього року виявили бажання футбольні команди Повітряних Сил України, Служби Безпеки України, Прокуратури, УМВС, ДАЇ, Міндоходів, Пенітенціарної служби, Центру зайнятості, Управління юстиції, Адміністративного суду, Міської Ради, Міського Суду.

Приємно відзначити те, що колективи усіх перерахованих установ підтримували свої команди під час матчів Чемпіонату на трибунах Центрального міського стадіону.

Турнір складався із двох стадій: групової та плей-офф. За результатами виступів у групах до фінальної частини змагань потрапили колективи Повітряних Сил України, Служби Безпеки України, Прокуратури, УМВС, Міндоходів, Центру зайнятості, Управління юстиції, Міського Суду.

Показавши якісний футбол переможцем змагань стала команда Управління служби безпеки України у Вінницькій області, другими стали Авіатори, бронзу вибороли ГУ Міндоходів у Вінницькій області.

Такі змагання потрібні, адже державні службовці за специфікою своєї роботи багато часу проводять у кабінетах, - каже голова Вінницького міського суду Андрій Михайленко, - і ми із задоволенням відгукнулися на запрошення міської федерації футболу та взяли участь у змаганнях. Спорт – це здоров’я і можливість поспілкуватися із колегами у поза робочий час.

Також, у змаганнях були визначені кращі гравці у своїх амплуа: кращим воротарем турніру став Андрій Підручний (ФК «Авіатор»), кращий захисник – Андрій Михайленко (ФК «Міський Суд), Кращий півзахисник – Антон Ковальський ( ФК «Прокуратура»), кращий нападник – Олександр Бондар (ФК «СБУ») і кращий гравець турніру – Віталій Поплавський (ФК «Міндоходів»).

Нами були відзначені усі команди, які грали у Чемпіонаті, - інформує Дмитро Руденко. – Турнір показав, що державні службовці у цей скрутний час єдині, фізично загартовані і організовані люди. Вони ведуть здоровий спосіб життя і це є прикладом для наслідування.

Прес-служба ВМГО «Федерація футболу»