Представляем участников Кубка Украины: МФК "Блик" (Винница)

08.10.2014

МФК «Блік». Головні перемоги іще попереду

На Вінниччині у зв’язку із бурхливим розвитком та набуттям масовості футзалу з’являються нові амбітні колективи. Цього разу представляємо Вашій увазі МФК «Блік».
Команда створена підприємством, що виготовляє натяжні стелі і у своїй діяльності відоме на території усієї Держави. Керівник та засновник цієї установи Євген Олійник активно займається спортом та футзалом зокрема.

- Ми з друзями та працівниками підприємства з метою підтримання фізичної форми, регулярно граємо у футзал, - інформує Євген Олійник. - Дізнавшись про міські змагання ми із задоволенням взяли у них участь у 2012 році. Тоді грали лише 14 команд. У подальшому і у нас, і у інших команд інтерес до змагань підвищувався, зростала кількість команд та їх якість. Ми вирішили не пасти задніх і залучили до нашого колективу провідних вінницьких гравців. Це дало змогу отримати у 2014 році перший трофей – Кубок Вінницької Супер-ліги.

На даний момент Євген, завдяки своїй активній позиції, працює на розвиток Вінницького футзалу у якості Першого віце-президента асоціації міні-футболу Вінницької області.

Саме він став ініціатором прийняття участі Вінницької команди у Кубку України з футзалу сезону 2014/2015 року. До цього проекту долучилися президенти Вінницьких МФК «Енергетик» та МФК «Кімберлі». На розширеному засіданні виконкому Вінницької обласної асоціації міні-футболу (футзалу) їх ініціатива була одноголосно підтримана та прийнято рішення делегувати гравців до МФК «Блік» та взяти солідарну участь у фінансуванні команди. За пропозицією Дмитра Руденка керівником команди призначено Євгена Олійника, а головним тренером – Івана Дученка.

- Ми упевнені, що участь Вінницької команди у Державних змаганнях дасть поштовх для розвитку футзалу у нашому краї, - каже засновник МФК «Кімберлі» Володимир Бондаренко. – Наша компанія із задоволенням підтримує подібні ініціативи, адже ми вважаємо, що здорові та організовані люди виховуються не лише у школах та ВУЗах, а і на спортивних майданчиках.

Наразі гравці команди двічі на тиждень збираються для проведення тренувань у міському спорткомплексі «Термінал», у якому проходитимуть домашні матчі вінничан у Кубку України з футзалу. Склад команди остаточно не визначений. З командою тренуються такі гравці:

Воротарі: Владислав Степанюк, Подлєсний Віктор

Захисники: Заводян Андрій, Мазур Костянтин, Вадим Чернега, Олег Мельник, Коваль Олександр, Шуляк Денис, Щеглов Олег, Жук Віктор.

Нападники: Пивовар Олексій, Попович Руслан, Омельченко Руслан, Бондар Олександр, Оніщук Юрій.

- Звичайно, нам би хотілося виступити якнайкраще, адже позитивний досвід виступів вінницької команди у Всеукраїнських змаганнях у нас є (дов. МФК «Енергетик» посів 3 місце серед 998 команд у аматорській футзальній лізі України), - висловлюється головний тренер МФК «Блік» Іван Дученко. – Але чи вийде це, покажуть наші виступи у Кубку.

Згідно жеребу, вінничани потрапили до «Групи 5», де конкурувати з ними за вихід до 1/8 фіналу будуть «Епіцентр К10» м. Івано-Франківськ, «Спортлідер +2» м. Хмельницький, «Манзана» м. Київ.

Матчі між вказаними суперниками відбудуться за принципом півфінальних та фінальних ігор. Так, Вінничани зіграють з Івано-Франківцями, а Хмельничани з Киянами. Переможці зустрінуться між собою та у двох матчах визначать колектив, який потрапить до 1/8 фіналу.

Коментуючи ініціативу створення команди для участі у Кубку України з футзалу, президент Вінницької обласної асоціації міні-футболу Дмитро Руденко зазначив:

- Я вважаю, що завдяки спільній ініціативі трьох президентів найкращих футзальних команд Вінниччини у складі МФК «Блік» зібрані найкращі місцеві гравці. Можливо, завдячуючи створеному середовищу, у найближчому майбутньому наш край отримає гарну команду, яка складатиме конкуренцію найсильнішим колективам Держави. Упевнений, що головні перемоги Вінницького футзалу іще попереду.

Прес-служба «ВОАМФ»