Вінниця: Збірна туру

05.02.2015

Воротар туру Булат (МФК «Сатурн»). Із появою цього голкіпера суттєво змінилася гра команди, вона стала схожою на попередній сезон. Упевнена гра на останньому рубежі, надійність, виводять його команду у лідери Чемпіонату.

Захисник туру Заводян (МФК «Енергетик»). Стабільний якісний гравець, який своїми діями додає партнерам упевненості. Самовіддача на майданчику, відданість команді, розуміння гри, вкотре виводять Андрія до номінації.

Захисник туру Коваль (МФК «Кімберлі»). Його надійна ту упевнена гра у захисті, креативні командні дії, постійна участь у атакуючих діях команди, дозволяють лідеру здобути важливих три залікові пункти у грі з потужним суперником.

Нападник туру Мартинюк (МФК «Сатурн»). Один із лідерів команди, який здатен повести за собою партнерів. Висока індивідуальна майстерність, уміння особисто вирішити момент на користь своєї команди у ключовий момент гри, виводять Олександра до номінації.

Нападник туру Браславський МФК («Батерфляй»). Наполегливість у пошуку моментів, уміння з нічого створити небезпеку для суперника, велика працездатність, відпрацювання на оборону, нарешті виводять Ярослава до номінації

Тренер туру Черниш МФК («Батерфляй»). Вагома роль тренера під час гри команди, особиста у ній участь, уміння словом підбадьорити та завести партнерів, відчуття гри, вчасні заміни, здобуття важливої перемоги, виводять В’ячеслава до номінації.