Вінниця: збірна другого туру

25.11.2014

Збірна другого туру

Воротар туру

Захарченко МФК «Університет Україна».

Самовіддана гра на останньому рубежі, величезна кількість сейвів, підстраховка партнерів, вдалі підказки та гра у підкаті головою зривали овації трибун та дозволили МФК «Університет Україна» не програти із розгромним рахунком.

Захисник туру

Шпак МФК «ALEBOR».

Відіграв велику роль у командному «come back». Настроєм на боротьбу, небажанням поступатися, повів за собою партнерів, що дозволило команді відігратися з 4:1 та звести матч у нічию, здобувши перше очко у Чемпіонаті.

Захисник туру

Мазур МФК «Енергетик».

Стабільна упевнена гра у захисті, допомога партнерам у атакувальних діях, швидкі ноги дозволяють стати Костянтину переможцем номінації.

Нападник туру

Пивовар МФК «Енергетик».

Нестандартні дії на майданчику, активна участь у захисних діях команди, забиті 3 м’ячі дозволяють МФК «Енергетик» перемогти одного із конкурентів на Чемпіонство.

Нападник туру

Пилипенко МФК «Еко Дім».

Він грав за двох! Став справжнім лідером команди, повів за собою партнерів, забив переможний гол у ворота одного із фаворитів змагань.

Тренер туру

Дученко МФК «Енергетик».

Планомірна підготовка до сезону, прекрасний підбір виконавців, відчуття гри та кожного гравця, вчасні заміни, вдалі підказки та перемога над одним із конкурентів виводять Івана до переможців номінації