Вінниця виходить на старт!

26.09.2015

Незабаром у Вінниці розпочнеться новий футзальний сезон. Він обіцяє стати ще більш інтригуючим, видовищним та цікавим. На вболівальників міста і області очікує широке розмаїття змагань – Кубок України з футзалу, відкритий Чемпіонат м.Вінниці, Вінницька обласна Супер-ліга, дитячі, ветеранські та жіночі змагання.

Керівництво та гравці МФК "Блік" подаруть місту професійні футзальні змагання. Колектив вдруге побориться за Кубок України. Минулого року, нажаль, вінничани вилетіли зі змагань, поступившись івано-франківцям за сумою двох матчів. Цікавим є факт, що у 2015 році володарем Кубку Держави стала аматорська команда "Манзана" з Києва, яка перемогла у фіналі суперліговий харківський "Локомотив". Запрошуємо на справжній футзал, слідкуйте за анонсами.

Учасниками Вінницької обласної футзальної Супер-ліги можуть стати будь-які колективи з районів області та обласного центру. На команди покладається обовязок надати для домашніх матчів спортивний зал, сплатити обслуговування суддівської бригади у складі трьох осіб та забезпечити лікаря. Матчі у Супер-лізі проводитимуться за усіма правилами футзалу (чистий час, суддя-хронометрист та ін.). Переможці та призери змагань будуть нагороджені цінними призами. Знаючи про футзальні традиції таких регіонів як Ямпіль, Тульчин, Томашпіль, Хмільник, Калинівка та інші, - очікуємо від цих змагань представництва від регіонів та запеклої боротьби за звання Чемпіона Вінницької області (минулорічним Чемпіоном став Тульчинський «Патріот»)!

Чемпіонат обласного центру планується провести у трьох лігах:

• Вища ліга – 10 команд у два кола; • Перша ліга – 14 команд, матчі на паркеті;

• Друга ліга – 20 команд, поділені на дві підгрупи; • Третя ліга – амбітні новачки;

• ІТ-ліга – 10 команд.

На учасників вишки очікують цікаві новинки. Окрім уже звичного табло та програмок до турів, грошових премій, призів кращим гравцям, будуть організовані он-лайн трасляції усіх матчів та турнір пройде у два кола, вивчається можливість голосового супроводження матчів. Склад учасників змагань буде зібраний з метою покращення якості футзалу – це елітні команди вінниччини, укомплектовані якісними виконавцями. Такий формат має підвищити інтерес до змагань, адже прохідних матчів не буде і боротьба точитиметься у кожному матчі. Упевнені, що завдяки такому формату Чемпіон та призери змагань 2015/2016 року гідно представлять регіон на Фіналі Чемпіонів та Елітному фіналі.

Перша ліга обіцяє бути не менш цікавою. Усі матчі першості заплановано проводити на паркеті! Розглядається можливість підготовки програмок до кожного туру. Склад учасників буде визначений таким чином, аби перехід переможця до вищого дивізиону був якомога менш болісним. Пріорітетом входження до складу Першої ліги стануть спортивні досягнення команд у попередніх сезонах – це учасники вищої ліги, які не увійшли до десятки, це команди минулорічної першості та призери Другої ліги.

Склад Другої ліги наповнять амбітні та якісні вінницьки команди, створені друзями, однодумцями, сусідами по дворах. Колективи будуть поділені на дві підгрупи за сліпим жеребом. По три переможці кожної підгрупи виходять до фінальної «пулі», де у матчах кожен із кожним визначать переможців та призерів.

Третю лігу складуть новачки та команди, які не потраплять до Другого дивізиону.

ІТ-ліга розпочала турнір у складі 10 команд. Відзначаємо учасників та організаторів змагань у тому, що рівень та якість турніру щороку зростають. Упевнені що цього року року, як і у попередніх, усі отримають забоволення від матчів.

Дитячі змагання традиційно будуть насиченими. Вони пройдуть у трьох вікових групах: U 6-8; U 9-10; U 11-12. Переможець змагань у своїй віковій категорії представить вінницький чемпіонат на Українському фіналі! Вдруге у місті пройде «Шкільна футзальна ліга», переможець якої отримає право представити Вінницю в Українському фіналі.

Зогляду на успіх минулого року (учні 6 класів ОШ № 31 завоювали бронзу Шкільної футзальної ліги України), очікуємо від цих змагань цікавості та результатів на найвищому рівні.

Міська жіноча ліга буде побудована за аналогом АФЛУ - переможець міських змагань отримає право представити наше місто в Українському фіналі!

Початок п’ятимісячного футзального сезону заплановано на перші вихідні листопада. Для реєстрації участі у змаганнях необхідно зв’язатися із представником ВМАМФ Обезюком Вячеславом 0638564624.

Прес-служба ВМГО "Федерація футболу" та ГО "Вінницька обласна асоціація футзалу"