Підписуйтесь на нас:

Вінниця: Боротьба за призову трійку триває

05.02.2015

Триває Чемпіонат міста Вінниці з футзалу. Цього року у ньому виявили бажання взяти участь рекордна кількість учасників. За призи у різних лігах змагаються 60 колективів. Це як і підготовлені та маючи певну школу футболісти, так і хлопці з двору, працівники підприємств та відомств.

Вища ліга.

Справжня боротьба за призову трійку триває у Вищій лізі. Нагадуємо, що Чепміон міста отримає право преставити наш регіон на Фіналі Чемпіонів Аматорської футзальної ліги України. Призери змагань зможуть представити Вінниччину на Елітному Фіналі Аматорської футзальної ліги України.

Закріпилися на 3 місці та здобули перемогу хлопці з МФК "ЕМС-Поділля", забивши 9 голів у ворота таксистів, у свої пропустивши лише 2. Упевнено із рахунком 10:2 переміг МФК "Батерфляй", декласувавши бойовий МФК "ALEBOR". Прекрасний матч видали МФК "Ак-Центр" - МФК "Епіцентр". Останні лише у кінцівці матчу змогли закріпити свою ігрову перевагу та здобули перемогу. Матчем туру стала гра між МФК "Техно+" - МФК "Енергетик". Лідер не без труднощів переміг саму прогресуючу команду Чемпіонату з рахунком 2:1. Віддаємо належне кіперу МФК "Техно+". Упевнену перемогу з рахунком 11:4 над МФК "Університет "Україна" здобули гравці МФК "ДФС". У зв'язку із неявкою МФК "Яско", технічну перемогу та три пункти у таблицю здобув МФК "Кімберлі". Реабілітувався за поразку у попередньому дні МФК "Таксі "Лимон", перемігши МФК "Блік" із рахунком 6:3.

Перша ліга.

Підгрупа "А" Цікаві матчі у вихідні відбулися у цій підгрупі. У жодному з них по ходу зустрічи спрогнозувати результат було неможливо. Дається взнаки закінчення попереднього етапу та боротьба за вихід до фінальної частини. У битві лідерів зійшлися МФК "Інтер+" та МФК "Тиврів". Завдяки надійній грі кіпера перших, їм вдалося здобути перемогу - 5:2 та забезпечити собі участь у фінальній частині змагань. Справжній бій видали МФК "Нива" Стрижавка з МФК "Салютем". Другі, програючи по ходу матчу 1:4, змогли зібратися та здобути вкрай важливу перемогу - 8:5. У наднапруженому поєдинку МФК "Рошен" мінімально зміг здолати МФК "Міська Рада" - 3:2. Нарешті здобула залікові пункти МФК "Здорова нація". У тренерській дуелі Романа Моргуна переграв Артур Мед. Поразка МФК "ВМ ВПУ Енергобудмонтаж" 3:6.

Підгрупа "Б" Матчі у цій підгрупі видалися відповідальними для лідерів та якісними за змістом гри, адже на вихід до фінальної частини змагань претендують 8 команд. Важливу перемогу 4:1 у матчі лідерів МФК "Зерносвіт" - МФК "Рось" Погребище, здобули перші та суттєво збільшили свої шанси на вихід з підгрупи. Завдяки перемоги 3:0 над МФК "Вікінги", не втрачають шанси на потрапляння до фінальної частини змагань МФК "Арбітр". У певнено переміг МФК "ХостПро". Цього разу з рахунком 9:3 був декласований потужний за складом МФК "Інтергал". Упевнено переміг та забезпечив собі вихід з підгрупи МФК "Олімпік". Завдяки перемозі над МФК "Педколедж" підвищує шанси на фінал МФК "Едельвейс". Очікуємо на цікаву розв'язку у цій підгрупі.

Друга ліга

Звітний тур подарував нам багато цікавих матчів, боротьбу на площадці та гарний футзал. Чим ближче до фінішу, тим цікавішими стають матчі. Слід відзначити, що команди із кожним туром додають у майстерності та фізичній готовності, а тому матчі стають дедалі запеклішими та цікавішими. Гідний супротив одному із лідерів МФК "Козак" чинили хлопці з МФК "Спринтер", але останніх дещо підвели емоції, як наслідок - вилучення та поразка, незважаючи на цікаву гру. Напрочуд якісну гру видали МФК "Вояж" та МФК "Легіон". У результаті закономірна нічия 3:3. У боротьбі пройшов і матч між МФК "Він.коледж НУХТ" та МФК "Mesto Cartli". У цьому матчі відзначаємо гру команд у захисті та гру кіперів. Більше пощастило другим. За ними перемога 2:1. Надвідповідальним видався матч сусідів по турнірній таблиці МФК "Таксі "Вимпел" та МФК "Зоря". За накалом - це був дійсно матч за 6 очок. Незважаючи на програш по ходу матча з рахунком 4:1, таксисти зібралися та могли звести зустріч у нічию, але назаваді цьому став воротар МФК "Зоря". Не змогли нав'язати боротьбу хлопці з МФК "Бригантина" одному із лідерів МФК "CAPAROL". Премога других 7:1. Здобули чергові три залікових пункти хлопці з МФК "Прокуратура", які упевнено очолюють турнірну таблицю Другої ліги.

Прес-служба ВМГО "Федерація футболу"