Вінниця: Перша поразка МФК "Батерфляй"

02.12.2014

Вища ліга.

Минулі вихідні подарували нам багато емоцій, якісний футзал, красиві голи, неймовірні сейви та зміни до турнірної таблиці. Гравці команд живуть змаганнями і кожного матчу намагаються показати найякіснішу гру та здобути позитивний результат для своєї команди.

На звичне для себе місце повертається найрезультативніший та незнаючий поразок МФК "Енергетик". Першої поразки зазнав МФК "Батерфляй". До групи лідерів підтягнулися МФК "Кімберлі" та МФК "Яско". Першу перемоги та три залікові пункти здобув МФК "Блік". Новачки - МФК "Університет "Україна" та МФК "Таксі "Лимон" поки що не можуть зачепитися бодай за одне очко. Напрочуд бойовими складаються матчі за участю МФК "ALEBOR", МФК "ДФС" та МФК "Яско".

Перша ліга. Підгрупа "А".

Цих вихідних завдяки домовленості керівництва Федерації та міської влади вдалося провести матці у змінившому власника СК "СКА". Гравці віддячили гарною грою та запеклою боротьбоью на майданчику. Деяким командам це стало у нагоді, а деякі не змогли перебудуватися.
Поразки від новачка змагань МФК "Вінниця-молодіжна" зазнав Чемпіон Першої ліги минулого року МФК "Тиврів". Якісну гру та амбіції демонструє МФК "Нива" Стрижавка. До групи лідерів підтягується МФК "Інтер+". Не можуть здобути очки бойові та досвідчені МФК "Міська Рада" та амбітні хлопці з МФК "Здорова нація", які були декласовані втретє поспіль.
Враховуючи непередбачуваність результатів, досить важко прогнозувати хто саме з цієї підгрупи потрапить до фінальної частини змагань. Розташування команд у турнірній таблиці може змінитися кожного туру.

Перша ліга. Підгрупа "Б".

У вихідні було проведено лише два матчі у підгрупі, але вони вплинули на розташування команд у турнірній таблиці. Цікаво, що практично весь матч МФК "Вінниця" довелося грати у меншості, адже один із гравців отримав ушкодження та зміг продовжувати матч, а замінити його не було ким.
У цій підгрупі, як і у попередній, не можливо спрогнозувати хто посяде перші три сходинки та вийде до фінальної частини змагань. Із нетерпінням чекаємо наступних турів.

Друга ліга.

Матчі Другої ліги вдалося провести у СК "СКА", який нещодавно був переданий на баланс Вінницької міської Ради. Гравцям Другої ліги такий бонус сподобався і вони грали ніби отримавши друге дихання, даруючи глядачам, яких зібралося практично повний балкон, позитивні емоції, посмішки та інтригу. Спостерігаючи за матчами ми дивувалися чому деяки команди обрали для змагань Другу лігу, а не пішли вище.

Лідерство упевнено тримає МФК "Прокуратура", яка напередодні свого професійного свята перемогла студентів з МФК "Він.коледж НУХТ". Справжнім дербі став матч між ДАЇшниками з МФК "Вояж" та МФК "Таксі "Випел". Працівники патрульно-постової служби, підсилені гравцями, що повернулися із зони АТО не змогли у драматичному матчу переграти МФК "Спринтер". Набирає обертів МФК "Зоря", перемагаючи вдруге поспіль. Упевнено рухається до вершин таблиці і МФК "CAPAROL". НІяк не може виграти цікавий МФК "Штурм", але виграє МФК "Козак".

Матчі Другої ліги за боротьбою та бажанням перемогти не поступаються матчам вищих дивізионів, тому із нетерпінням очікуємо наступних турів.

Дякуємо за гарний футзал, до зустрічи наступного уікенду!
Прес-служба ВМГО "Федерація футболу"