Вінниця: Боротьба тільки починається!

13.12.2014

Друга ліга.

Спостерігаючи за матчами лідерів Другої ліги неоднаразово задаєш собі запитання: А чому ці команди не заявилися у вищий дивізион? Упевнено грають усі свої матчі лідери: МФК "Прокуратура", МФК "Таксі "Вимпел" та МФК "Спринтер". Цікавими за змістом гри є МФК "Спринтер", МФК "Зоря" та МФК "Козак". Порівняно із минулим роком додала МФК "Бригантина". Усі інші команди мають рівні склади та за волею до боротьби до перемоги складуть конкуренцію перерахованим вище лідерам!

У ці вихідні у матчі МФК "Таксі "Вимпел" - МФК "ППС" стався випадок, який стане предметом розгляду на засіданні КДК: за МФК "ППС" грали не заявлені гравці. Отже, на жаль результат цієї гри буде визначено не на майданчику, а у кабінеті.
Чекаємо на матчі між лідерами змагань, яки визначать претендентів на медалі.

Перша ліга.

Підгрупа "А"

Цікавими та запеклими видалися матчі цієї підгрупи. Усі лідери не без зусиль переграли своїх суперників. МФК "Тиврів" та МФК"Інтер+" лише у кінцівці своїх матчів змогли закріпити свою перевагу над суперником, а МФК "Салютем" зустрів шалений супротив від хлопців з МФК "ВМ ВПУ Енергобудмонтаж". Не можуть добитися результату МФК "Міська Рада" та покинутий тренерами на призволяще МФК "Здорова нація". Цими вихідними гравці МФК "Вінниця-молодіжна" стали учасниками інценденту, який буде предметом розгляду КДК. Вони вирішили зіграти за одну із команд Другої ліги та сподівалися, що цього ніхто не дізнається.

Очікуємо боротьбу за розподіл місць у турнірній таблиці, що дозволять командам продовжити боротьбу у фінальній частині змагань за нагороди.

Підгрупа "Б"

У цій підгрупі шанси на вихід до фінальної частини мають 9 команд, тому кожного туру спрогнозувати результати матчів пракктично неможливо. Усі команди до останнього б'ються за результат. До останніх секунд невідомим був результат матчів між МФК "Рось" Погребище - МФК "Педколедж"та МФК "Арбітр" - МФК "Олімпік". Не можемо не радіти за молодь з МФК "Вінниця", де 15-16 річні хлопці хлопці гідно змагаються із мастистими та бачившими футбольне життя зубрами. Шукає свою гру МФК "Атлетик", оговтався від першої поразки МФК "Зерносвіт", дуже важливу перемоги здобули погребищани. Очікуємо наступних турів у цій підгрупі, адже результат кожної гри вплине на розподіл місць у верхній частині турнірної таблиці.

Вища ліга.

Цей уікенд подарував нам неймовірні емоції, гарний футзал та зміну лідера у турнірній таблиці. Її очолив МФК "Яско", який виграв усі свої двобої завдяки якісній грі та бойовому характеру. Із нетерпінням очікуємо матчі цієї команди із іншими лідерами змагань! Другий - МФК "Енергетик", який має гру у запасі та забиває у середньому більше 12 голів за матч. Підтягнулися до лідерів і МФК "Кімберлі", які додають від матчу до матчу. Не втратили шанси потрапити до призової трійки і МФК "Епіцентр", МФК "Еко Дім", МФК "Батерфляй", МФК "Техно+", МФК "ДФС", МФК "ЕМС-Поділля" та МФК "ALEBOR". невдало цього року складаються матчі для підсиленого порівняно із минулим сезоном Вапнярського "Сатурну" та жодної перемоги не мають, поки що, МФК "Таксі "Лимон" та МФК "Університет "Україна".