Становлення футзалу у Вінниці

05.03.2014

Триває Чемпіонат обласного центру з футзалу.

Цьогоріч у ньому беруть участь 48 команд, які поділені на 3 ліги: Вища, Перша та Супер-ліга. За два тури до завершення турніру у Вищій лізі чемпіонство собі забезпечив «Енергетик», який усі свої матчі виграв. Перемога у Чемпіонаті дає «Енергетику» право представляти Вінниччину на Всеукраїнському фіналі Аматорської футзальної ліги України, який відбудеться з 28 по 30 березня у м. Одеса. Про участь у фіналі підтвердили команди з 20 регіонів України. Це буде перший досвід футзальної команди з м .Вінниці участі у подібних турнірах.

Он-лайн трансляції Фіналу будуть здійснюватись на інтернет-ресурсі http://futsal-amator.com.ua.

Друге та третє місце розіграють Трейд Авто та Гепард. Аналізуючи турнірну таблицю, фаворитом у цій боротьбі є Трейд Авто.

У Супер-лізі на чемпіонство претендують «Сатурн» з Вапняки та Вінницький «Блік», які в очній зустрічі розіграють першу сходинку. Бронзу ж між собою розіграють Шаргородці та «Техно-плюс» з Вінниці.

Формат турніру Супер-ліги передбачає ігри «дома» та «на виїзді» для кожної команди. На такий формат окрім міських команд погодилися колективи з Шаргорода та Вапнярки. Переможець Супер-ліги отримає право представити наш регіон на Елітному Фіналі, який відбудеться 4-6 квітня у м. Іллічівськ та м. Одеса. Он-лайн трансляції Елітного Фіналу будуть здійснюватись на інтернет-ресурсі

http://futsal-amator.com.ua

Що стосується Першої ліги, то шість кращих команд з груп «А» та «В» виборюватимуть у фінальному турнірі дві путівки до вишки. На даний момент до кращої шістки потрапляють «Таксі «Лимон», «Вірменські Леви», «Зерносвіт», «Інтер плюс», «Авіатор» та «Олімпієць».

Продовжуємо слідкувати за міською футзальною першістю та нашими командами на Фіналах у Одесі.

Дмитрий Дмитров