Вітаємо Олександра Косенка з Днем Народження!

18.01.2016

Головний тренер збірної України Олександр Косенко 18 січня святкує День Народження!

Заслужений майстер спорта, свою професіональну кар'єру розпочав в 1993 році. Виступав за дніпропетровський «Механізатор», одеський «Локомотив», команду «Надія-Запорожкокс» (Запоріжжя), російську «Альфу», донецький «Шахтар», дніпропетровський «Будівел» та київський клуб «Планета-Міст».

П'ятиразовий Чемпіон України та володар Кубку. Найкращий гравець Чемпіонату України у 1997 та 1998 роках. Володар Кубка володарів Кубків у 2002-му.

Багаторічний капітан національної збірної України, за яку грав з 1995 року. Олександр Косенко - двічі віце-чемпіон Європи! Входить у п'ятірку найкращих бомбардирів збірної за всю історію.

Тренерську кар'єру розпочав у дніпропетровському "Виборі" в 2010-му. За три роки вже тренував львівьку "Енергію", з якої виграв два Кубки України, бронзові (2013) та срібні (2014) медалі Чемпіонату України. А влітку 2014-го АМФУ призначила Олександра Петровича головним тренером збірної України.

Наразі головне завдання для нашої національної команди - достойно захистити честь українського прапору та поборотися за нагороди у фінальній частини Чемпіонату Європи - 2016 у Сербії, а пізніше пробитися у фінальну частину Чемпіонату Світу в Колумбії!

Вітаємо Олександра Косенка з Днем Нарождення та бажаємо йому ту збірній України виконати ці завдання! 

Косенко_555

 http://futsal.com.ua