Олександр Косенко: "Ми розібрали гру Іспанія – Угорщина та виділили її ключові моменти"

04.02.2016

Напередодні стартового матчу збірної України на Євро-2016 з угорцями головний тренер нашої команди Олександр Косенко розповів про останні новини зі стану Національної команди:

- Олександр Петрович, в перший день турніру Ви вирішили надати можливість команді вживу подивитись матч наших суперників по групі Іспанія-Угорщина, хоча раніше вагалися, чи слід це робити.

- Так, були сумніви. Але я вирішив, що хлопцям, перш за все, буде доцільно відчути атмосферу того, що чемпіонат Європи вже розпочався. На цій грі були присутні декілька сотень угорських вболівальників, які галасно підтримували команду. Саме у такій атмосфері буде проходити і наша гра з угорською командою. Це й було головною причиною. Ще один момент – команда доволі великий час проводить в готелі, тому ввечері змінити те, що відбувається навколо них, було якнайкраще.

- Особисто як тренер, Ви щось нове в матчі збірних Іспанії і Угорщини побачили? Хоча і так відеоматеріалів з матчами цих команд достатньо.

- Скажу, що більше приділяв уваги діям збірної Угорщини – це наш перший суперник, всі думки про стартовий матч. А гру збірної Іспанії, точніше, якісь вже остаточні її моменти будемо розбирати пізніше. Що можна сказати? Угорці сповідують ті ж самі принципи гри, що й півтора місяця тому в Дьорі. Хіба, дещо вдосконалили свої дії. Звернули увагу, що вони досить рано у грі пробували грати з п’ятим гравцем – ми взяли це до уваги. П’ятим у них грав Рабль, як і у Дьорі, а всі атаки готувалися до того, що б їх завершував Дрот. У середу на денному теоретичному зайнятті ми вже встигли розібрати гру Іспанія – Угорщина та виділили для команди її ключові моменти.

Прес-служба АФУ