Кубок України: Віза Вторма - Спортлідер-2 - 5:1. Впевнено та заслужено

16.11.2015

МФК "Віза Вторма" в неділю здобула впевнену домашню перемогу над дублерами хмельницького "Спортлідера" в рамках 1/16 фіналу Кубка України.

Віза Вторма - Спортлідер-2 - 5:1

Кубок України 1/16 фіналу. Перший матч

Івано-Франківськ, Манеж КФВ, 15 листопада 2015 року

Віза Вторма: Борсук - Януш, Москалик, Уграк, Кушецький - Подолюк, Гурак, Паньків, Білик - Веприк, Орищук. 

Активніше матч розпочали господарі, які взяли м'яч під контроль та систематично створювало моменти біля воріт гостей. Веприк та компанія мала більш ніж достатньо шансів, щоб уже в першій половині гри забезпечити собі комфортну перевагу в рахунку. Але м'яч вперто не ліз у ворота. Ближче до середини 1 тайму гості відповіли декількома дуже гострими атаками. 

Після того, як "Віза Вторма" таки відкрила рахунок, команда заграла спокійніше, продовжуючи втілювати свою перевагу в рахунку. Взагалі, гості могли розраховувати на те, щоб забити більше, ніж один м'яч в поєдинку. Але впевнено відіграв цей матч голкіпер Візи Євген Борсук.

В підсумку 5:1 перед матчем-відповіддю. Досить таки комфортна перевага. Приємно відзначити, що підтримати команду прийшло багато вболівальників, які заповнили трибули Манежу КФВ.

P.S. На офіційному сайті хмельницької команди основною причиною поразки "Спортлідер-2" називають упереджене суддівство. Напевно так легше виправдати помилки своїх футболістів при обороні власних воріт.

Трайтурак Роман

sport.if.ua