Перша ліга. «Дошка пошани» першого туру

05.11.2015

Рейтинг від журналістів АФУ

Вітаємо Вас, шановні читачі, в новій рубриці від прес-служби АФУ, присвяченій гравцям, які проявили себе з найкращого боку у матчах Першої ліги. Щоразу по завершенні туру ми будемо визначати п’ятірку гравців, які на думку журналістів АФУ були кращими на майданчиках України. У цій рубриці не буде фіксованої кількості номінантів, а журналісти будуть керіватись простим і всім відомим принципом – гра покаже!

Костянтин Деміденко, Епіцентр К3. Ще наприкінці минулого чемпіонату гольові подвиги Костянтина вражали футзальну спільноту. І от у матчі проти Делівері Деміденко показав, що не розучився забивати у міжсезоння. «Вбивча ліва» 18-го номера будівельників відвантажила у ворота одеситів три м’ячі, що автоматично включило Костянтина до списку героїв туру.

Євген Петраков, СумДУ. Сумські студенти повернулись до першої ліги з великим багажем досвіду, набутим у вищому дивізіоні країни. Як виявилось, найкраще «увідрав» у себе дух Екстра-ліги Євген Петраков, який став справжнім «злим генієм» для другої команди Спортлідера+. Три м’ячі – і Петраков на Дошці пошани першого туру.

Віталій Бухвак, Епіцентр К10. Впіймати кураж – значить знизити шанси суперника на забитий м’яч до мінімуму. Саме це вдалось у матчі проти ХІТ голкіперові Епіцентру К10 Віталію Бухваку. За словами тренера столичної команди після такого матчу на голкіпера слід звернути увагу керманичу національної збірної, а ми просто радимо усім подивитись огляд матчу і вирішити, чи вартий Віталій потрапляння на Дошку пошани. Хоча, відповідь і так буде позитивною...

Прес-служба АФУ