Перша ліга, другий етап: спілкуємось з командами (частина 1)

19.03.2014

Уже зовсім скоро нас почне радувати другий етап змагань у Першій лізі України з футзалу. Безперечно, видовище на нас чекає високоякісне. Вдвічі приємніше це усвідомлювати тим уболівальникам, команди яких пройшли до цієї стадії змагань. А от які думки зараз панують в таборах самих клубів?

Щоб дізнатись про готовність команд до другого етапу змагань, ми зв’язались з представниками команд і поставили їм наступні запитання:

1. Оцініть виступ Вашої команди на першому етапі змагань?

2. Яка гра запам’яталась найбільше?

3. Що можете сказати про команди, з якими будете змагатись у групі?

4. У якому стані Ваша команда підходить до другого етапу?

5. Ваші побажання гравцям, організаторам та уболівальникам на другий етап?

Сергій Пісоцький, тренер СумДУ (м. Суми, Група Б)

1. Ми пройшли далі – отже виступили добре. Я б навіть сказав – непогано, якщо враховувати кілька матчів з лідерами нашої зони. В них не вдалось показати себе краще, що особисто я пов’язую з підготовкою до чемпіонату. Розумієте, раніше, коли ми грали у Вищій лізі, була підготовка, ми виїздили на збори. Зараз усе упирається у гроші, ми їх відверто заощаджуємо, тому готуємось без виїздів і поспіхом…

2. Запам’ятовуються завжди вирішальні матчі, адже як не крути, результат завжди виходить на перше місце. В нашому випадку вирішальною стала гра з Локомотивом-2 вдома. Вона вийшла дуже емоційною, бойовою, але попри це дуже цікавою і драматичною.

3. До нас у зону додався лише Епіцентр К3. Два інші колективи ми добре знаємо. Що сказати про киян? Столиця є столиця, там футзал завжди був на високому рівні. Знаю, що в Епіцентрі грає багато гравців з хорошою футзальною школою Гончаренка та інших відомих тренерів. Команда сильна, тактично грамотна. Взагалі на сьогоднішній день усі команди рівні, а далі час покаже…

4. В цілому настрій і стан команди непоганий. Нажаль, впливає нестача матчів. Товариські поєдинки не дають того, що можуть дати офіційні. Та й ситуація в країні дає про себе знати… Але ми готові до боротьби!

5. Усім бажаю чесної боротьби, вболівальникам – цікавих матчів. Розігруватиметься дві путівки у фінал, боротьба буде до останнього туру. Усі команди будуть втрачати очки, і здобувати… Без втрат неможна – це буде нецікаво. Тому готуймося до цікавої кінцівки чемпіонату, і нехай ситуація в країні буде спокійною!

Костянтин Кожанов, президент InBev (м. Житомир, Група А)

1. Позитивно. Лише от перше коло невпевнено розпочали, а от друге зіграли на своєму рівні.

2. Матч з Енергією-2. Тоді проти нас грала практично четвірка з основної команди, той же Кузь. Але ми вирвали важливу перемогу, хоч матч видався дуже емоційним.

3. Дуже шкода, що не гратиме Аперкот. Симпатична команда, хотілося б ще з ними зустрітись, особливо на фоні домашньої поразки від них. А так усі команди знайомі, очікую цікавих матчів!

4. Натрій трішки погіршений подіями в країні, також погано те, що мало грали матчів у цей період, гравці втрачають вже налагоджені зв’язки. А так ми готові! Повернувся до складу Сергій Чепорнюк, у якого була травма. Нажаль, вже не допоможе нам Євген Саківський, який розірвав сухожилля, це єдина втрата.

5. Головне, бажаю усім мирного неба над головою, ну і провести чемпіонат на належному рівні!

Валентин Бондар, граючий тренер Буран-Ресурс (м. Донецьк, Група Б)

1. Враження дуже хороші. Ми виступили достойно і заслужено перемогли в своїй зоні. Звичайно, зіпсували враження матчі з Монолітом, у яких нам було дуже важко. Але це футбол, треба десь і втратити, щоб потім віднайти…

2. Все з тим же Монолітом, при чому обидва матчі!

3. Слідкую за усіма командами. На Харків буде особливе налаштування, з Сумами тяжкі матчі у нас завжди. Ну і Київ… Команда з Шайтановим, Шевченко і Шустом у складі – це вже про багато що говорить.

4. Настрій бойовий! Моїй команді не треба додаткове налаштування, адже за спинами більшості гравців дуже великий футзальний досвід. Ми готові до боротьби, як фізично, так і морально!

5. Бажаю організаторам терпіння, ви на правильному шляху! Бажаю якомога більше вболівальників на трибунах! Відмічу, що ми практично не маємо нарікань на роботу арбітрів, за що їм окреме «дякуємо!». Миру усім і цікавого чемпіонату!

Роман Перадзе, президент МФК Моноліт (м. Харків, Група Б)

1. Виступили позитивно, досягли хорошого результату. Наше основне завдання – виховувати молодь, давати їм якомога більше ігрової практики. Враховуючи, що грали у нас практично усі, і те, що ми вийшли до наступної стадії – результат вважаю хорошим.

2. Усі матчі були по своєму хорошими, цікавими. Навіть ті, які ми вигравали з великим рахунком. Не можу виділити якоїсь конкретної гри…

3. Для нас усі три команди – сильні, досвідчені і цікаві. Ми не виділяємо нікого, потихеньку вивчаємо усіх. На кожну команду будемо налаштовуватись по особливому, вважаю, це буде цікавий досвід для моєї команди.

4. Стан команди нормальний, але, нажаль, ми поки що не можемо розраховувати на двох гравців, вони травмовані. А так усі готові і чекають початку чемпіонату!

5. Бажаю, щоб у країні все було добре і спокійно. Тоді ми зможемо в повній мірі насолодитись цим прекрасним і видовищним видом спорту – футзалом!

Продовження опитування чекайте в другій частині матеріалу…

В’ячеслав Скоропад,

спеціально для Аматорської футзальної ліги України, www.futsal-amator.com.ua

фото Ігора Супкарьова