АФУ розробила офіційне лого "Шкільної футзальної ліги України"

17.01.2016

Асоціація футзалу України розробила офіційний логотип Шкільної футзальної ліги України, який відсьогодні буде використовуватися на всіх заходах та офіційних документах ліги. Регіональні оргкомітети та шкільні заклади, що беруть участь у цьому проекті, можуть завантажити лого тут: Офіційний логотип "Шкільної футзальної ліги України"

Нагадаємо, що "Шкільна футзальна ліга України" – проект, спільно розроблений Асоціацією футзалу України, Федерацією футболу України, Міністерством освіти і науки та Міністерством молоді та спорту. У ШФЛУ-2016 беруть участь команди, складені з учнів 5-их класів шкільних закладів зі всієї країни. На попередньому етапі визначаються регіональні переможці з 24-ох областей та Києва.

Наступний етап – стиковий, де сусідні області за системою «домашній матч/виїзний матч» визначать 12 володарів путівок до Всеукраїнського фіналу (школа-переможець з Києва автоматично виходить у супер-фінал).

0030

Всеукраїнський фінал Шкільной футзальної ліги України відбудеться в березні 2016 року в столиці України, де протягом трьох днів визначаться призери та чемпіон сезону 2015/2016, а також володарі індивідуальних призів. Організатори ШФЛУ будують таку систему нагородження, при якій без подарунка не залишиться жоден учасник Всеукраїнського фіналу. 

0031 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ШКІЛЬНОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ УКРАЇНИ

ПОЛОЖЕННЯ ШКІЛЬНОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ 2015/2016

Прес-служба АФУ