Футзальна ліга Тернопільщини отримала нових чемпіонів

27.05.2014

Двадцять команд, безліч безкомпромісних матчів та радість переможців — все це футзальна ліга Тернопільщини сезону 2013/14.
Ліга стартувала восени 2013 року, але через революційні події в Україні, чемпіонат тимчасово призупиняли. Проте 22 травня 2014 року у тернопільському фізкультурно-оздоровчому комплексі пройшло довгоочікуване нагородження лауреатів цього сезону.
Нагадаємо, що учасниками футзальної ліги Тернопільщини були 20 колективів, які змагалися у двох групах: Першій та Другій. Отож, чемпіоном Першої групи стала команда Ватра. Срібним призером ліги — Рома-Орбіт, а бронзові нагороди отримали гравці команди Ерідон. У Другій групі найкращою командою став Алігатор. Вікнарьов за підсумками сезону став другим, а третю сходинку зайняла команда Рошен-Іскрицька.
Нагороди знайшли володарів і у індивідуальних номінаціях. Так кращим воротарем Першої групи став Євген Фулима. Кращим захисником названо Василя Коваля. Кращий нападник — Степан Винник. У Другій групі Тарас Поточак став кращим воротарем. Звання кращого захисника отримав Віталій Вітрук, а нагорода кращому нападнику вручена Михайлу Королику. А кращим гравцем футзальної ліги Тернопільщини став Олександр Юрчак.
— Особисто мені футзальна ліга дуже сподобалася, — ділиться враженнями кращий гравець турніру. — Незважаючи на події в країні, чемпіонат відбувся і відбувся він успішно.
Нагороджували чемпіонів та призерів Віце-призидент Федерації футболу України, голова ТОФФ Мариновський В.М, виконавчий директор ТОФФ Мамус О.Д та голова комітету міні-футболу(футзалу) ТОФФ Андрієшин Д.М.
— У Тернополі безумовно є перспективи для розвитку футзалу, — відмітив Володимир Мариновський. — Ми розраховуємо, що у наступному чемпіонаті ми зможемо залучити ще більше команд.
Голова комітету міні-футболу(футзалу) ТОФФ Дмитро Андрієшин розповів, що у планах організаторів провести ще більшу кількість турнірів у наступному сезоні.
— Проведенням футзальної ліги Тернопільщини я задоволений. Приємно, що аж 20 команд взяли участь у чемпіонаті і показали високий рівень футзалу. Сподіваємося, що наступний сезон буде ще більш насиченим на турніри. У планах — розвиток студентського та шкільного футзалу. — сказав Дмитро Андрієшин.
Прес-служба ТОФФ