Дмитро Андрієшин: "АФЛУ популяризує футзал в областях"

08.09.2014

Радують новини з Тернопільщини, яка в минулому сезоні з різних причин не змогла взяти повноцінну участь у проекті АФЛУ. Дуже сподіваємося, що цього року цей регіон зіграє в АФЛУ. На питання відповідає керівник тернопільського футзалу Дмитро Андрієшин:

Чому Ви приймаєте участь в проекті "Аматорська футзальна ліга України"?

На мою думку, проект "Аматорська футзальна ліга України" популяризує футзал в областях. Завдяки такому проекту в аматорських футзальних команд з різних регіонів України з’явився інтерес до змагань Всеукраїнського рівня. Команди стали більш професійно ставитись до тренувань та ігор, щоби гідно представляти свою область на Всеукраїнських змаганнях. Разом з тим регіональні асоціації (федерації) почали удосконалювати рівень організацій своїх вибіркових етапів. Завдяки проекту "Аматорська футзальна ліга України" ми можемо мати якісну заявочну компанію, бачити на офіційному сайті "Аматорський футзал України" новини із всієї України та фото-відео матчів.

Як йде підготовка до нового чемпіонату? Чого нового чекати учасникам чемпіонату? На яку дату чекати старт нового чемпіонату?

Підготовка йде в робочому режимі, домовляємося із дирекцією спортивних залів міста про надання нам оренди.

Командам-учасникам нашого чемпіонату слід очікувати дві футзальні ліги (вищу та першу футзальну лігу Тернопільщини), заявочну компанію. Також будуть фото-відео звіти матчів, висвітлення чемпіонату в пресі та на телебаченні.

Чемпіонат ми плануємо на початок листопада.

Плануєти Ви приймати участь в проекті "Дитяча футзальна ліга України"

Так,ми би хотіли приняти участь в такому проекті.

Чи є Вас якісь побажання чи пропозиції до керівництва проекта?

Немає

Що, на Вашу думку, потрібно зробити для розширення географії проекта та кількості команд?

Керівництво проекта робить все правильно і організовано, тому, на мою думку, кількість команд буде тільки збільшуватись.