Тернопіль починає, Металіст виграє, Бадло забиває!

17.11.2014

Нагадаємо, що у Вищій лізі участь приймають 9 футзальних колективів, які гратимуть між собою у два кола. Перед матчем-відкриттям усі команди привітав голова комітету міні-футболу (футзалу) ТОФФ Дмитро Андрієшин.

— Ми дуже раді, що стартує новий сезон і маємо цього року велику кількість учасників у Вищій та Першій лігах. Сподіваюся, що матчі будуть цікавими як для гравців, так і для прихильників футзалу. — сказав він.

Відкривали новий сезон Тернопільської футзальної ліги команди Металіст та Ерідон. Довший час команди ніяк не могли "розпечатати" ворота один одного, але згодом перший гол у чемпіонаті забив досвідчений футболіст Ігор Бадло. А його команда Металіст здобула вольову перемогу з рахунком 7:4.

— Поки що наша команда готова до сезону на відсотків 40, — розповів автор першого голу Тернопільської футзальної ліги Ігор Бадло. — У нас чимало нових гравців, тож потрібен час щоб зігратися та краще зрозуміти одне одного. Звісно, радий що вдалося перемогти вже у першій грі. Будемо старатися потрапити у призери Вищої ліги.

Металіст - Ерідон 7:4
Голи забивали: Бадло Роман (2), Гвіанідзе Автанділ (2), Бадло Ігор (2), Тритчак Мирослав — Шельвіка Володимир, Мороз Назар, Хоптовий Андрій, Коваль Василь.

У двох інших поєдинках першого туру Вищої ліги рівної боротьби на майданчику не вийшло. Впевнені перемоги відсвяткували команди Агрон-Королівський смак та Вікінг.

Рома-Орбіт - Агрон-Королівський смак 1:8

Голи забивали: Богородиченко Сергій — Головко Назар, Папіровський Віталій, Ціх Ростислав, Мороз Тарас, Юрчак Олександр (2), Костів Михайло, Мищишин Віталій.

Арс-Кераміка - Вікінг 1:10
Голи забивали: Ковалик Віктор — Слутюк Арсен (3), Критюк Олег (2), Грабчак Петро, Кухарук Андрій (4).

З нетерпінням очікуємо початку матчів Першої ліги, які стартують вже у вівторок, 18 листопада у фізкультурно-оздоровчому комплексі (ФОК).