У Тернополі взяла старт Друга футзальна ліга Тернопільщини

15.11.2013

12 та 13 листопада у спорткомплексі ФОК відбулися стартові матчі регулярного чемпіонату з футзалу, присвяченому 20-річчю Асоціації міні-футболу/футзалу України.

Цього разу організатори представили новий формат чемпіонату, який тепер поділяють на два дивізіони — Перший та Другий.

Учасниками Першого дивізіону стали команди: Ватра, Рома-Орбіт, Карпатська Джерельна, Епіцентр, Арс-Кераміка, Ерідон, Сав-Сервіс, Нестле, Нічлава-2, ДЮСШ-98.

Другий дивізіон: Себн-2, Вікнарьов, ЮК, Інтеграл, Рошен, Кореспондент, Карлсберг, Добробуд, Алігатор, Локомотив.

Перші матчі Другої футзальної ліги видалися доволі результативними. Так команда Себн-2 впевнено здолала Локомотив (9:1). А Карпатська Джерельна у напруженій боротьбі перемогла Нестле (3:4).

Вікнарьов, пропустивши автогол, зумів відігратися і перемогти Добробуд (4:1), а Ватра здолала Сав-Сервіс (3:5).

До речі, перший історичний гол у новому чемпіонаті Другої футзальної ліги Тернопільщини забив гравець команди Себн Ігор Шаблій, який виступає за цю команду з 2012 року. На його рахунку такі звання: чемпіон Першої ліги Тернопільської області (сезон 2012/13), чемпіон аматорської ліги EBA Західного регіону (м Львів), чемпіон Західного регіону серед заводських команд "Міні-Євро 2013" (м Івано-Франківськ). У сезоні 2013/14 задіяний в команді Себн-2 Другої футзальної ліги Тернопільщини. І вже на другій хвилині у матчі-відкриття чемпіонату забив історичний гол команді Локомотив, врешті, записавши на свій рахунок хет-трик. Вітаємо!

За матеріалами Спорт Тернопільщини