Тернопіль, вища лига: без сенсацій

24.12.2015

У неділю, 20 грудня, у СК "Політехнік" відбулися матчі 5-го туру Тернопільської Вищої футзальної ліги. Цього разу обійшлося без сенсацій, втім лідерам чемпіонату все ж було непросто.

Вольову перемогу відсвяткували гравці команди Креатор-Буд, які зустрічалися з аутсайдером Родиною. Футзалісти Родини, витримавши стартовий натиск на свої ворота, провели ряд разючих атак, одна з яких завершилася голом Андрія Бадло. "Будівельники" на такий розвиток подій відверто не сподівалися, а тому кинули усі сили щоб відігратися. Ще до перерви Креатор забив у відповідь, а у другому таймі таки дотиснув непоступливого суперника, забивши ще два голи.

Креатор-Буд — Родина 3:1 (1:1)
Голи: Паперовський Віталій, Козелко Ігор, Головко Назар – Бадло Андрій;
Лише один тайм проти лідера чемпіонату Металіста зуміли протриматися футзалісти ДСО. Після безгольової першої 25-ти хвилинки, Металіст не залишив суперникам жодних шансів у другій частині матчі. У ворота ДСО влетіли 5 "сухих" голів. До честі гравців ДСО варто відзначити, що вони не виглядали безпорадно на фоні сильнішої команди, однак усі намагання забити бодай гол престижу успіхом не увінчалися.

Металіст — ДСО 5:0 (0:0)
Голи: Бадло Ігор (2), Гурін Євген, Пліс Тарас, Шум Сергій;
Єдиний безгольовий матч цього туру видали Нива та ВІГО. Матч запам’ятався обопільними атаками команд, але бездоганні дії обох воротарів позбавили глядачів змоги спостерігати бодай один забитий гол.

Нива Теребовля — Віго 0:0 (0:0)
Наступні три матчі, на відміну від попереднього, були над результативними. Доволі несподівано переконливу перемогу здобув ФК Зборів. Зборівські футзалісти ще до перерви повели у два м'ячі, а у другому таймі лише довершили почату справу.

Зборів — Рома 7:4 (4:2)
Голи: Бардокін Роман (2), Забитівський Роман, Комар Сергій, Цюман Андрій, Кузів Михайло, Грінченко Анатолій (аг) – Червонецький Тарас, Богородіченко Сергій, Кормило Тарас (2);
Не вдалося здобути першу перемогу у сезоні команді Цибулька. Одна з наймолодших команд турніру протистояла одній з найдосвідченіших — Арс-Кераміці. І якщо у першому таймі команди діяли на рівних, забивши по три голи, то після перерви гравці Арсу жодних шансів своїм опонентам не залишили, забиваючи голи на будь-який смак.

Арс-Кераміка — Цибулька 9:3 (3:3)
Голи: Сливка Ігор, Борисевич Максим (2), Ярмаш Михайло, Заставецький Юрій (2), Гатала Ігор (2), Бабин Роман – Сліпий Назар, Алексевич Ярослав, Cкобляк Петро;
Один з претендентів на нагороди Вікінг, після програшу у минулому турі, зумів реабілітуватися. Вікінги цього разу завдали поразки новачку — Микулинцям для яких цей програш став четвертим у сезоні.

Вікінг — Микулинці 7:4 (3:2).

Голи: Грабчак Петро, Грабчак Володимир, Слотюк Арсен (3), Скакун Андрій (2) – Гриб Володимир (2), Барладин Василь (2)