Команда Тернопільського педліцею – Чемпіон області з футзалу.

16.02.2016

13 лютого, у фізкультурно-оздоровчому комплексі (ФОК, м. Тернопіль) відбулися вирішальні матчі фінальної частини чемпіонату Тернопільської області з футзалу серед юнаків 1999-2000 р.н.

У фінальній частині змагань приймало участь 8 команд. B результаті цікавої і напруженої боротьби місця розподілились таким чином:

7 - 8 місця поділили команди Борщівської ДЮСШ та КЗ "ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту"  м.Тернополя 2000 р.н.

5 – 6 місця – Бережанської та Шумської ДЮСШ

У матчі за 3 - 4-те місце команда  КЗ "ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту"  м.Тернополя 1999 р.н. впевнено переграла Кременецьку ДЮСШ з рахунком 9 – 2.

Цікавим і напруженим виявився фінальний матч, у якому зустрілися футболісти Тернопільського педліцею  та команда ОДЮСШ “Колос” (м.Копичинці). Перемогу з рахунком 3 -1 здобули футболісти педліцею, які і стали чемпіонами області.

Чемпіон та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами Тернопільської обласної Федерації футболу.

Нагородження проводили Начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА  Тріль В.С.,виконавчий директор ТОФФ Мамус О.Д., та голова комітету дитячо-юнацького футболу ТОФФ Руцький В.М.